slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

PHYSIOTHERM

PHYSIOTHERM - це професійна косметика, зроблена в Італії.

Лабораторія PHITODERM MAGIC 70 - одна із самих великих фабрик у Римі, розпочала свою історію в 1982 році. Висока якість продуктів і професіоналізм фахівців принесли марці заслужену репутацію у світі професійних косметичних технологій.
PHYSIOTHERM представляє більше 100 косметичних засобів, 12 програм по догляду за шкірою обличчя та зоною декольте, 10 SРА-процедур по догляду за тілом, засоби для депіляції, продукцію по догляду за волоссям, сонцезахисну серію.

 

Унікальність косметики полягає в злитті 3 концепцій:
  • оптимальна композиція інгредієнтів;
  • їхні правильні співвідношення;
  • активність дії.

 

 

 

 

Основу косметичних засобів становлять натуральні активні компоненти, отримані з екологічно чистих, свіжих рослин, водоростей, морепродуктів та інших природних джерел, а також ліпіди, амінокислоти, вітаміни, зволожуючі речовини природні для шкіри та необхідні для підтримки її основних функцій. Для якості й ефективності косметичних засобів, PHYSIOTHERM використовує метод біотехнологій, перевага якого полягає в тому, що отримані інгредієнти повністю вільні від домішок, активно проникають у глибокі шари шкіри та працюють на клітинному рівні, їхня концентрація строго дозована, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення алергійних реакцій. Косметика не викликає ефекту звикання, після припинення використання, не наступає «синдром скасування» - погіршення стану шкіри.
У лінії представлений чудовий домашній догляд і розроблені програми для всіх віків і всіх типів шкіри. Вона практична та проста у використанні.
Зробивши крок на зустріч догляду від PHYSIOTHERM, Ви не тільки довіряєте високоякісній косметиці, але й віддаєте себе в руки справжніх професіоналів.
Естетисти, що працюють із PHYSIOTHERM проходять не тільки базове навчання, але й постійно відточують свої знання і навички на щомісячних семінарах, на конкурсах «Перлина майстерності-2006, 2007», організованих ВАСПЕ в рамках міжнародної виставки парфумерії й косметики "Інтершарм".
Косметологи Рись Мар’яна (м. Львів), Курчик В'ячеслав (м. Трускавець), продемонструвавши відбілюючий догляд та догляд за зрілою шкірою від PHYSIOTHERM, завоювали почесні II-гі місця.

Саме завдяки конкурсу «Перлина майстерності-2011» відбулося знайомство із лікарем-косметологом, керівником та наставником «Міжнародної школи медичної косметології» у Львові Софією Грицак. Навчаючи майбутніх косметологів зі всіх куточків України, Софія особисто вирішила взяти участь у конкурсі , обравши для демонстрації практичного завдання «PHYSIOTHERM».

З лютого 2011 «Медичний клуб СПА» та «Міжнародна школа медичної косметології» - партнери.

На сьогоднішній день більшість косметологів-естетистів, випускниць «Міжнародної школи медичної косметології» обрали для себе «PHYSIOTHERM» як професійну косметику, що відповідає вимогам сучасної космецевтики, створена методом біотехнологій, демократична щодо вартості та бездоганна репутація, а також консультації та семінари допомагають швидко створити особисте коло постійних клієнтів та успішно реалізуватись в обраному фасі.

Досвідчені косметологи також обирають «PHYSIOTHERM» , яскравим прикладом постійної співпраці є переможниця конкурсу «Перлина майстерності-2005» Олена Сворак з м. Києва. Олена вважає, що «PHYSIOTHERM» - це поєднання високоякісної класичної космецевтики із кращими традиціями рефлексо- та ароматерапії.

Незмінним постійним партнером із 5-ти річним стажем є «Естетік центр». Секрет процвітання закладу- успішне поєднання ліній для професійного та домашнього використання від «PHYSIOTHERM» та апаратної косметології, висока кваліфікація фахівців.

Заняття по навчанню косметологів-естетистів, проводить лікар-косметолог, переможець конкурсу «Перлина майстерності - 2003», член оргкомітету ВАСПЕ, директор «Медичного клубу СПА» у місті Львові та ексклюзивний представник марки PHYSIOTHERM на Україні Леся Немелівська.

Авторизація