slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Спеціальні процедури

Тонізуюче обгортання для покращення форми бюсту (очищення, пілінг, ампула з колагеном, масаж по крему з колагеном, альгінатна маска, тонізуючий крем для бюсту)


40 хв


750 грн

Пілінг серединний від розтяжок (очищення, предпілінг, три хлороцтовий пілінг 15%, заспокійливий крем)

20 хв

від 600 грн

Радіочастотний ліфтинг від розтяжок (очищення, струмопровідний гель, обробка радіочастотами, тонізуючий крем)

40 хв

680 грн

Фототерапія від розтяжок (очищення, струмопровідний гель, спалахи, заспокійливий крем)

5-30 хв

від 30 грн (+50 грн розхідні матеріали)

Мезотерапія для волосся (антисептична обробка, введення мезотерапевтичного коктелю в шкіру волосистої частини голови)

30 хв

620 грн

Тонізуюче обгортання для покращення форми бюсту.

    Спеціально розроблена програма для омолоджування і здоров'я шкіри, підвищення тонусу і пружності грудей. Досягнутий після курсу процедур ефект ліфтингу зберігається тривалий час.

    В результаті застосування ліфтинг-терапії:
  - Стимулюється клітинна регенерація,
  - Відновлюється еластичність тканин.

Спеціальні процедуриСпеціальні процедуриСпеціальні процедуриСпеціальні процедури
    Колаген - зволожує, омолоджує і регенерує шкіру, розгладжує зморшки, володіє живильною і ранозагоювальною дією, утворює плівку, що приховує зморшки й інші дефекти шкіри.

    Альгінатна маска - джерело важливих мінералів, полісахаридів, регуляторних молекул (цитокінів) і антиоксидантів. Очищує, пом'якшує, тонізує і має оздоровчий ефект. Необхідна для нормальної життєдіяльності клітин, поліпшується водний і білковий баланс шкіри, сприяє оздоровленню і біостимуляції.

    Інтенсивний курс 6 процедур 1-2 рази на тиждень.Пілінг серединний від розтяжок.


    Розтяжка - зміна сполучної тканини, що зачіпає дерму, а в деяких випадках і гіподерму. Сполучна тканина в області розтяжки розвинена не рівномірно і не містить еластичних волокон.


    Головним завданням у лікуванні розтяжок є:
  - відновлення локально порушеної мікроциркуляції;
  - активація синтезу колагену, еластину і глікозоаміногліканів.    Повністю прибрати розтяжки неможливо, оскільки замінити сполучну тканину на нормальний епідерміс нереально. Але за рахунок вирівнювання кольору і потужного ліфтингу можна досягти помітних результатів.

    Пілінг серединний від розтяжок забезпечує максимальний відлущувальний ефект. Як правило, за один сеанс видаляється 2-3 рівня клітин рогового шару.

    Після їх видалення в шкірі запускаються процеси регенерації:
  ■ Посилюється синтез колагену;
  ■ Зростає активність ферментів, які руйнують старий колаген;
  ■ Виробляються біологічно-активні речовини, необхідні для відновлення шкіри;

    Курс 5-6 процедур 1 раз на тиждень.Радіочастотний ліфтинг від розтяжок.

Спеціальні процедури

    На сьогоднішній день лідером в галузі безопераційної підтяжки і корекції естетичних недоліків фігури є радіочастотний ліфтинг, або, як його ще називають термоліфтинг.

    Радіохвилі являють собою електромагнітні хвилі певної частоти, що можуть проникати глибоко в шкіру. Чим менша частота радіохвилі, тим глибше її проникнення. Енергія в формі контрольованого тепла викликає скорочення колагенових волокон, розтягнутих з віком, тобто прибирає надлишки шкіри.

    Радіочастотний ліфтинг характерний:
  - повною відсутністю реабілітаційного періоду;
  - відсутність сезонних протипоказань;
  - можливість отримання негайних результатів;
  - пролонгований (від 1,5 років) ефект, наростаючий протягом півроку;
  - процедура підходить як для жінок, так і для чоловіків.

    Негайний ефект обумовлений контрольованим скороченням волокон колагенового каркасу шкіри. Відстрочений ефект досягається за рахунок того, що розігрів дерми до певних температур запускає ряд компенсаторних механізмів, включаючи проліферацію фібробластів, збільшення місцевого кровообігу і прискорене продукування тривимірно-орієнтованого неоколагену, характерного для молодої шкіри.

    Дані гістологічних досліджень вказують на значне збільшення вмісту колагену і еластину після курсу з 6 процедур. Причому значне поліпшення спостерігається у всіх вікових групах, включаючи старшу вікову (від 65 років).

    Гарна переносимість, практично повна відсутність побічних ефектів після процедури, відсутність реабілітаційного періоду робить можливим проведення сеансу навіть під час обідньої перерви, не порушуючи звичного стилю життя.

    Протипокази:
  • Вагітність та годування груддю;
  • Металеві імпланти;
  • Кардіостимулятори;
  • Сліди злоякісних новоутворень;
  • Медикаментозна хіміо-радіо терапія.

    Для досягнення оптимальних стійких результатів радіочастотний ліфтинг на апараті Ebox проводиться курсами по 8-15 сеансів.Фототерапія від розтяжок.

Спеціальні процедури

    Методика фототерапії зародилася на початку 20-го століття. У 1903 данцем Нільсом Фінсеном було запропоновано використання світла в медицині. За це він отримав Нобелівську премію. Через більш, ніж 50 років цю методику взяли в розробку і косметологи, відкривши можливість вирішувати проблеми, які раніше вирішувалися хірургічним шляхом. Сьогодні фототерапія відноситься до однієї з найбільш популярних косметологічних процедур - багато в чому завдяки прийнятній ціні і високій ефективності.
    Методика фототерапії заснована на впливі імпульсів світла видимої і ближньої інфрачервоної частини спектру.

    Програмне забезпечення апарату Helios-3compact дає можливість встановлювати параметри кожного підімпульсу в імпульсі окремо. Завдяки цьому досягається гнучкість в підборі режиму для кожного клієнта індивідуально.

    Розтяжки - це білі, фіолетові або червонуваті смуги на шкірі, що виникли в результаті її надмірного розтягування.

    Не рідко виникають розтяжки під час вагітності. У цей період вага жінки, об’єм її живота, грудей і стегон активно росте. Шкіра отримує сильні навантаження, з якими не завжди здатна справитися. Розтяжки на животі з'являються не тільки у майбутніх мам, але також у жінок, які різко схудли або погладшали.

    Найбільш ефективне і безпечне видалення розтяжок за допомогою лазера. Принцип роботи лазера полягає в усуненні мікрозон розтяжок і швидкому подальшому утворенням нової молодої і здорової шкіри. Шліфування розтяжок лазером добре переноситься пацієнтами.Мезотерапія для волосся.

Що таке мезотерапія для волосся?


  Мезотерапія для волосся — це відновна техніка, що поліпшує якість власного волосся та допомагає подолати такі явища як облисіння, підвищене випадіння волосся, тьмяність, ламкість та себорея.

  Суть техніки полягає у мікроін’єкціях препаратами MezoPharma Hyal. Кожен мезококтейль багатий пептидами, біоміметичними пептидами, гіалуроновою кислотою, амінокислотами та вітамінами.


Плюси методики:

 • не потрібно часу на підготовку;
 • дозволяє клієнту відразу ж повернутися додому, до свого способу життя;
 • забезпечується тривалий ефект після проведення курсу;
 • не має вікових обмежень;
 • отримує позитивні відгуки від пацієнтів з серйозними проблемами випадіння волосся.


Протипоказання:

 • вагітність і годування груддю;
 • критичні дні;
 • запальні процеси;
 • алергія на лікарські засоби;
 • онкозахворювання;
 • епілепсія;
 • післяопераційна реабілітація та ін.


Причини облисіння можуть бути зовсім різні:

 • спадковість;
 • гормональний дисбаланс;
 • нервове напруження, стреси;
 • важкі захворювання;
 • порушення роботи щитовидної залози;
 • дієти;
 • часті складні зачіски;
 • занадто часте миття волосся;
 • сушка феном і багато іншого.

Мезотерапія для росту волосся

• посилення кровопостачання шкірного покрову, а значить, надходить більше кисню і поживних речовин до волосяних цибулин;
• прискорення обмінних процесів.

Після процедури запускається процес відновлення слабкого і пошкодженого волосся, тонкі волосини потовщуються, росте нове та здорове волосся.


Мезотерапія при випадінні волосся

Найчастіше людей хвилює надмірне випадіння, ніж проблеми самої шкіри голови.

Порушення кровообігу в тканинах шкіри голови, недостатнє надходження поживних речовин, внутрішні хвороби організму людини, вплив різних зовнішніх факторів є головними причинами неприємних проблем, пов'язаних з волоссям.

Втрата волосся вважається нормальним явищем, якщо їх кількість не більше 100 штук в день. Якщо ця норма перевищена, то потрібно негайно звертатися до лікаря. Дуже важливо почати лікування на ранній стадії, метою якого є лікування або зменшення облисіння незалежно від причини виникнення.MezoPharma Hyal Hair Cocktail

Склад: 3,5% гіалуронова кислота, ліпінова кислота, троксерутин (рутозид), апігенін, екстракт червоної конюшини, 7 біоміметичних пептидів, вітаміни (С, В1, В3, В5, В6, В9, В12, А, Е, біотин), 28 амінокислот (у т.ч, глютамін, лізин, аргінін, цитруллін, тирозин, аланін), коензим А.Авторизація