slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

СПА-капсула

Підводний гідромасаж

20 хв

350 грн

Підводний аеромасаж

20 хв

350 грн

Інфрачервона сауна

25 хв

350 грн

Ванна Клеопатри в СПА-капсулі з гідромасажем (молоко, мед, мигдалева олія)

20 хв

500 грн

Вібромасаж із обгортанням (водорості, грязь, шоколад)

60 хв

500 - 650 грн

Підводний аквадренаж (трави, морська сіль, ефіри)

20 хв

450 грн


    Наш організм - це єдине ціле. При перенапруженні, втомі, нервових стресах з'являються і загострюються різні захворювання. Тому сучасна медицина спрямована на попередження та оздоровлення організму.

    СПА-капсула – це потужний засіб превентивної медицини. Енергетичний кокон NeoQi надає унікальну можливість урізноманітнити пропоновані програми за допомогою комбінацій розслаблюючих, енергетичних, тонізуючих і омолоджуючих процедур, процедур спрямованих на зниження ваги і зняття симптомів стресу. Запропоновані програми дозволяють індивідуально підібрати інтенсивність впливу, режим і температуру. А також під .час усіх процедур може відбуватись і музикотерапія.


    Підводний гідромасаж – це вплив на організм струменями води. Тепла вода розширює судини, знижує кров'яний тиск, прискорює кровообіг, підсилює притоку кисню і ендорфінів ("гормонів радості") в утомлені м'язи, з'являється ні з чим не порівнянне відчуття комфорту, легкості і блаженства.

    При аеромасажі вода насичується киснем і шкіра більш активно бере участь у процесі дихання (виділяє вуглекислий газ і поглинає кисень). У воду можна додавати різні солі, водорості, ароматичні масла, які посилено всмоктуються вже при температурі води 34 градуси. Відбувається розгладження, зволоження і тонізація шкіри, м'язової тканини, омолодження і оздоровлення всього організму.

    Інфрачервона сауна. Інфрачервоні хвилі є природними, безпечними хвилями. Інфрачервоні хвилі не мають нічого спільного з потенційно небезпечним ультрафіолетовим випромінюванням. Глибоке проникнення інфрачервоних хвиль передає організму теплову енергію. Оскільки вплив їх на прозорі об'єкти мінімальне, повітря в кабіні сильно не нагрівається. Проникнення інфрачервоних хвиль в глибину тіла прогріває тканини, органи, м'язи, кістки і суглоби та прискорює потік крові і лімфи. Це збільшує метаболічний обмін, який в свою чергу покращує живлення м'язів, різко підвищує постачання тканин киснем, веде до розщеплення жирів. Прискорення циркуляції лімфи веде до підвищення імунітету, сприяє профілактиці захворювань, пов'язаних із застоєм лімфи, наприклад, целюліту. За півгодинний сеанс спалюється 900 - 2400 калорій, що рівнозначно пробігу на 10 -15 км. Прогрів тканин тіла викликає природну реакцію потовиділення при температурі повітря 40 - 60 градусів. В складі поту міститься приблизно 80% води і 20% твердих речовин, таких як жир, холестерин, токсини, молочна кислота, шлаки, солі важких металів та ін. Відкриваються протоки сальних і потових залоз, відбувається очищення шкіри, прискорюється регенерація. При підвищенні температури тіла активується імунітет, придушується діяльність хвороботворних бактерій і вірусів.


  Ванна Клеопатри в СПА-капсулі з гідромасажем. Краса Клеопатри вже багато століть хвилює жінок, адже їй вдалося підкорити серця найнеприступніших і грізних чоловіків того часу. Головними інгредієнтами є молоко, мед та мигдалева олія. Молоко чудесним чином впливає на шкіру, роблячи її м'якою, ніжною і підтягнутою. Температура ванни є наближеною до температура тіла, тобто 36-37 градусів.


    Вібромасаж базується на передачі коливальних рухів. Під час вібромасажу відбувається робота м'язів без накопичення молочної кислоти. Процедура підвищує викид гормонів, активує окислювально-відновні процеси в шкірі і м'язах, регенерацію тканин, розщеплює жири, виводить токсини, нормалізує діяльність серцево-судинної і нервової системи. Вібромасаж можна комбінувати з різними антицелюлітними обгортаннями. Лікувальні грязі і водорості живлять шкіру мікроелементами, солями, органічними речовинами і вітамінами.

СПА-капсулаСПА-капсулаСПА-капсула

Авторизація