slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіри

Фiзіоревіталь (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном,  маска з вітаміном С, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

580 грн

Фізіоколаген (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска кремова з колагеном, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

580 грн

Фiзіоеластин (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска кремова з еластином, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

580 грн

Фізіоколаген плюс (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска-лист з колагеном, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

750 грн

Фізіоальгін  (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, моделюючий масаж по крему з колагеном, альгінатна маска з водоростями, крем навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

650 грн

Фізіошоколад  (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, класичний масаж по масажній олії з шоколадом, маска з білим шоколадом, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

580 грн

Фізіоботулайф (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, моделюючий масаж по крему з колагеном,  маска-лист ботулайф, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

750 грн

Фізіокалендула (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, пластичний масаж по крему з колагеном,  маска для шкіри з куперозом, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей, крем шкіри з куперозом)  

60 хв

580 грн

Фізіодетокс (очищення молочком та тоніком, дренажний  масаж по очисній масці, маска з вітаміном С, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та  крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

580 грн

Фізіоаромапластія (очищення молочком та тоніком, при потребі поверхневий пілінг, масаж по вибраній масажній олії, фіто- маска, киснева аромаінгаляція, крем по типу шкіри, зволожуючий крем навколо очей)

60 хв

700 грн

Альгінатна маска + гоммаж (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, альгінатна маска з водоростями, крем навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

450 грн (без гоммажа 300 грн)

CO2 CARBOXY THERAPY (очищення молочком та тоніком, СО2-гель, неткана маска-активатор, бандаж та крем по типу шкіри)

60 хв

670 грн

Гідропілінг (очищення молочком та тоніком, гідропілінг, маска з вітаміном С, зволожуюча маска навколо очей, киснева аромаінгаляція, заспокійливий крем, акваспрей)

60 хв

650 грн

Фізіоревіталь.

Процедура оновлення з вітаміном С.

Покази:
    • Дегідратація
    • Прив'ядання
    • Зниження еластичності й тонусу
    • Купероз
    • Гіперпігментація
    • Гіперкератоз
    • Фотостаріння (УФВ, вітер, перепад температур и т.д.)

    У процедурі застосовуються препарати, що містять стійку форму вітаміну С - аскорбіл пальмітат.

    Аскорбіл пальмітат - складний ефір аскорбінової і пальмітинової кислоти краще розчинний у жирах, ніж аскорбінова кислота, тому відразу всмоктується шкірою і проявляє свої властивості: жиророзчинного антиоксиданту, меланоблокатора, стимулятора синтезу кератиноцитів, колагену і еластину.

    В результаті проведеної Ревіталь-терапії , шкіра миттєво заспокоюється і пом'якшується, зменшується подразнення, активується синтез колагену. Шкіра захищена від УФ випромінювання, що уповільнює її старіння.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.Фізіоколаген.

Процедура глибокого зволоження.

    Зволоження рогового шару епідермісу необхідне в профілактичній косметології, так як грає важливу роль у підтримці еластичності і міцності шкіри.

Покази:
    • Дегідратація
    • Знижений тонус
    • Фотостаріння
    • Сухість шкіри, лущення
    • Реабілітація після поверхневих і серединних хімічних пілінгів

    Основа процедури це дія розчинного колагену , який відновлює водний баланс, підвищує тонус і еластичність, усуває проблеми, що виникли в результаті надмірного перебування на сонці, знімає подразнення, лущення. Оживляє мікроциркуляцію, забезпечує ефективний захист від вільних радикалів, насичує шкіру вітамінами і мінеральними речовинами.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.

Фізіоколаген плюс.

    Передбачає нанесення колагенового листа замість маски з колагеном.Фізіоеластин.

    Еластин — білок позаклітинної матриці сполучної тканини. Цей білок — важлива складова сполучної тканини, що завдяки своїй еластичності дозволяє багатьом тканинам тіла, особливо шкірі, відновлювати свою форму після розтягнення або стиснення. Також еластин використовується для тимчасового збереження механічної енергії у тканинах тіла.

    Еластин в шкірі забезпечує:
    • зволоження,
    • пружність і еластичність,
    • підтримує регенераційні процеси в дермі.


    Процедура, заснована на дії колагену і еластину, сприяє розгладженню зморшок, підвищенню тонусу і пружності, якісному омолодженню шкіри на всіх рівнях.Фізіоальгін.

Поєднання ароматерапії і альгінатної маски.


Покази:
    • Знебарвлення пост-запальних плям
    • Стимуляція регенеруючих властивостей шкіри
    • Антиоксидантний ефект
    • Понижений тонус
    • Купероз
    • Підвищена чутливість шкіри

    Терапія складається з трьох програм: «Акне», «Омолодження», «Купероз».

    Ефірні олії - складна багатокомпонентна суміш летких запашних речовин різноманітної хімічної природи, що отримується з рослин. Вони мають антиоксидантні, протизапальні, бактерицидні, імуномоделюючі і сповільнюючі старіння властивості. Крім того, через нюх роблять вплив на нервову систему, можуть заспокоювати, збуджувати, розслабляти, поліпшувати настрій і регулювати емоційну сферу.

    Альгінатна маска - джерело важливих мінералів, полісахаридів, регуляторних молекул (цитокінів), і антиоксидантів. Має очищаючий, пом'якшуючий, тонізуючий і оздоровчий ефект, необхідний для нормальної життєдіяльності клітин, поліпшується водний і білковий баланс шкіри, сприяє оздоровленню і біостимуляції.

Програма «АКНЕ»
    Використовуються масла лаванди, герані і ялівцю.
Мають ранозагоювальні і регенеруючі властивості. Підвищують пружність, покращується мікроциркуляція шкіри, знімають почервоніння і лущення.

Програма «Омолодження»
    Використовуються олії апельсина, лаванди та авокадо.
Надають виражений антиоксидантний і регенеруючий ефект. Регулюють обмін простагландинів, контролюючих захисні властивості шкіри. Надають пружність і еластичність, сприяють розгладженню зморшок.

Програма «Купероз»
    Використовуються олії апельсина, лаванди, пачулі.
Покращують мікроциркуляцію, зміцнюють крихкі судини. Усувається капілярний малюнок. Володіють регенеруючою дією, підвищують еластичність шкіри.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.Фізіошоколад.

Процедура відновлення шкіри з білим шоколадом.

    Основна причина сухості та прив’ядання шкіри - це порушення захисних функцій шкіри, в першу чергу ліпідного прошарку епідермісу. Для збереження цілісності епідермально-ліпідного бар’єру, від якого залежить водний баланс епідермісу, необхідно захищати шкіру від надмірного висихання під впливом агресивних миючих засобів, уникати надмірної інсоляції.

Покази:
    • Суха шкіра
    • Зневоднена шкіра
    • Стресова, особливо після активної інсоляції.

    Основними активними складовими є теобромін какао та масло какао , що повертають шкірі життєвий тонус та колір, відновлюючи клітинний баланс, а також синергічна дія рослинних екстрактів з авокадо, алоє, фукуса, спіруліни та центелли азіатської.

Процедура відновлення шкіри з білим шоколадом:
    • повертає епідермісу тонус та здоровий вигляд, свіжість;
    • стимулює функцію клітинного синтезу;
    • зменшує глибину зморшок;
    • відновлює пружність шкіри та знімає стрес.

    Інтенсивний курс 5 процедур - 1раз на тиждень.


Фізіоботулайф.

Послаблення гіперактивної міміки.

Покази:
    • Виражені мімічні зморшки
    • Загострені риси обличчя
    • «Втомлене» обличчя
    • Процедура для особливого випадку


    Революційна формула Ботулайф 3 (гексапептид) створена для запобігання появи зморшок і значного їх розгладження, а також уповільнення процесу старіння шкіри обличчя і шиї.

    • Повертає шкірі тонус, пружність, еластичність;
    • Захищає від впливів UVA, UVB променів.

    Активні інгредієнти: гексапептид, масло жожоба, екстракт дріжджів, масло карите, вітаміни А, Е, С, акмелла масляниста, гідролізований колаген, мальва, гінко білоба, женьшень, кукурудзяна олія.

Використання:
    • Використовувати як інтенсивне лікування курсом 5-7 процедур 1-2 рази на тиждень;
    • Повторні курси 3-4 рази на рік;
    • Разово в якості процедури для особливого випадку.Фізіокалендула.

Лікування розацеа, судинної сітки.

    Розацеа - це захворювання шкіри застійного характеру, що проявляється як на жирній або схильній до себореї шкірі, так і на сухій чутливій шкірі. Найбільш часто воно проявляється на тлі себореї.

    Виникнення розацеа зумовлене порушеннями стану судин шкіри, стійким розширенням капілярної сітки. Шкіра з розацеа має рожевий колір, нерідко процес ускладнюється еритемою, лущенням і пустулізацією.

    Екстракт календули - підсилює захисні функції шкіри, має дезінфікуючу, протизапальну, протимікробну дію, сприяє регенерації тканин, тонізуванню. Зміцнює стінки судин, знімає почервоніння і лущення шкіри.
Фізіодетокс.

    Очищення шкіри від забруднень, ороговілих клітин, надмірного виділення шкірного сала - основа догляду за шкірою змішаного та жирного типу. Звуження розширених пор, висвітлення застійних плям та «чорних цяток», профілактика появи висипань - покладені в основу процедури Фізіодетокс, в якій завдяки адсорбуючим, в’яжучим та протизапальним властивостям зеленої глини, квасців, оксиду цинку, екстракту гамамелісу та ехінацеї в поєднанні із саліциловою кислотою вдається досягнути миттєвого покращення стану та вигляду навіть проблемної шкіри.

    Процедура може виконуватися як самостійний курс -10 процедур -1 раз на тиждень, також входити до призначень по лікуванню шкіри ураженої акне.
CO2 CARBOXY THERAPY.

Карбоксі – це безін’єкційна багатофункціональна процедура ремоделювання обличчя за допомогою Carboxy CO2 Combo. Інноваційний комплекс інгредієнтів - це гармонійне поєднання активних речовин, які сприяють підвищенню еластичності, гідратації і регенерації шкіри. Система карбоксітерапіі, заснована на введенні молекулярного СО2, покращує реологічні властивості крові і активізує внутрішньоклітинні енергетичні процеси на рівні рибосом.

1. CO2 гель потрапляє під шкіру за допомогою технології DDS і проникає до м’язового шару, що сприяє корекції овалу обличчя.
2. CO2 підвищує рівень О2 в тканинах шкіри, що сприяє покращення метаболізму клітин та насиченню шкіри поживними речовинами.
3. CO2 посилює кровообіг, розширює судини, що сприяє детоксикації на капілярному рівні та укріпленню стінок судин.
4. CO2 активізує синтез колагену, еластину, що сприяє зменшенню зморшок і профілактиці старіння.CO2 CARBOXY THERAPY

 • Складається із молекулярного CO2 гелю і маски-активатора;
 • Містить діоксид вуглеводу до 10% і 25 активних інгредієнтів;
 • При поєднанню гелю і маски, яка містить лимонну кислоту, відбувається виділення вуглекислого газу безпосередньо на поверхні шкіри;
 • За рахунок пасивної дифузії CO2 проникає через роговий шар до живих структур епідермісу і дерми, відбувається вивільнення кисню із еритроцитів та збільшується оксигенація шкіри.


Для обличчя

Гель проникає до м'язового шару, тим самим зміцнюючи м'язи обличчя, коректуючи його овал і живлячи судини. Шкіра виглядає значно яскравіше, свіжіше, рівнішою та еластичнішою вже після першого використання. Також дана процедура ефективна для зменшення синців, набряків, акне і постакне.

Карбоксітерапія абсолютно безпечна для проблемної і чутливої шкіри, оскільки гель має заспокійливий ефект та сприяє загоєнню. Також даний засіб можна використовувати після пілінгів (ензимний, ультразвуковий) і поєднувати з будь-якими апаратними процедурами. Підходить як для молодої, так і зрілої шкіри. Чудова альтернатива мезотерапії.

Процедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіри Процедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіри

Результат:

 • еластичність шкіри
 • корекція зморшок
 • освітлення шкіри
 • звуження пор
 • зниження синців
 • зняття набряклості
 • лікування акне
Гідропілінг.  Вакуумний гідропілінг – це якісна і глибока чистка обличчя, яка очищає (у т.ч. від камедонів) та зволожує шкіру обличчя за короткий проміжок часу (до 10 хвилин).

      ▷ Відсутній пост пілінговий реабілітаційний період;
      ▷ Глибоке зволоження шкіри;
      ▷ Глибока та делікатна чистка;
      ▷ У деяких випадках може виступати як альтернатива ін’єкційній мезотерапії.  Киснева мезотерапія (барофорез) – новітній вид мезотерапії, яка постачає активні інгредієнти глибоко в шкіру, не травмуючи її.

Газорідинний пілінг передбачає безконтактний вплив, що мінімізує ризик травмування шкіри. Такий метод виключає можливість появи дискомфортних відчуттів.Покази до проведення:
(у т.ч. в комплексі з іншими процедурами)

 • зниження тонусу шкіри, поява перших зморшок;
 • акне;
 • гіперпігментація;
 • лущення шкіри;
 • шрами та рубці різного походження;
 • набряклість шкіри.

Авторизація