slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіри

Фiзіоревіталь (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном,  маска з вітаміном С, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

320 грн

Фізіоколаген (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска кремова з колагеном, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

320 грн

Фiзіоеластин (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска кремова з еластином, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

320 грн

Фізіоколаген плюс (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска-лист з колагеном, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

500 грн

Фізіоальгін  (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг  за потребою, моделюючий масаж по крему з колагеном, альгінатна маска з водоростями, крем навколо очей та крем по типу шкіри)

60 хв

380 грн

Фізіошоколад  (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, класичний масаж по масажній олії з шоколадом, маска з білим шоколадом, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

320 грн

Фізіошоколад плюс  (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, класичний масаж по масажній олії з шоколадом, маска-лист з  шоколадом, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

480 грн

Фізіойогурт (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, класичний масаж по крему з колагеном, маска з йогуртом, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

320 грн

Фізіотерм (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, моделюючий масаж по крему з колагеном, базовий крем,термоактивна маска, крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

380 грн

Фізіоботулайф (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, моделюючий масаж по крему з колагеном,  маска-лист ботулайф, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

500 грн

Фізіокалендула (очищення молочком та тоніком, поверхневий пілінг за потребою, пластичний масаж по крему з колагеном,  маска для шкіри з куперозом, киснева аромаінгаляція, крем навколо очей, крем шкіри з куперозом)  

60 хв

320 грн

Фізіодетокс (очищення молочком та тоніком, дренажний  масаж по очисній масці, маска з вітаміном С, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та  крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

350 грн

Фізіодетокс плюс (очищення молочком та тоніком пілінг «А і В», дренажний  масаж по очисній масці, маска -реактивант, киснева аромаінгаляція, зволожуюча маска та  крем навколо очей, крем по типу шкіри)

60 хв

350 грн

Фізіоревіталь.

Процедура оновлення з вітаміном С.

Покази:
    • Дегідратація
    • Прив'ядання
    • Зниження еластичності й тонусу
    • Купероз
    • Гіперпігментація
    • Гіперкератоз
    • Фотостаріння (УФВ, вітер, перепад температур и т.д.)

    У процедурі застосовуються препарати, що містять стійку форму вітаміну С - аскорбіл пальмітат.

    Аскорбіл пальмітат - складний ефір аскорбінової і пальмітинової кислоти краще розчинний у жирах, ніж аскорбінова кислота, тому відразу всмоктується шкірою і проявляє свої властивості: жиророзчинного антиоксиданту, меланоблокатора, стимулятора синтезу кератиноцитів, колагену і еластину.

    В результаті проведеної Ревіталь-терапії , шкіра миттєво заспокоюється і пом'якшується, зменшується подразнення, активується синтез колагену. Шкіра захищена від УФ випромінювання, що уповільнює її старіння.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.Фізіоколаген.

Процедура глибокого зволоження.

    Зволоження рогового шару епідермісу необхідне в профілактичній косметології, так як грає важливу роль у підтримці еластичності і міцності шкіри.

Покази:
    • Дегідратація
    • Знижений тонус
    • Фотостаріння
    • Сухість шкіри, лущення
    • Реабілітація після поверхневих і серединних хімічних пілінгів

    Основа процедури це дія розчинного колагену , який відновлює водний баланс, підвищує тонус і еластичність, усуває проблеми, що виникли в результаті надмірного перебування на сонці, знімає подразнення, лущення. Оживляє мікроциркуляцію, забезпечує ефективний захист від вільних радикалів, насичує шкіру вітамінами і мінеральними речовинами.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.

Фізіоколаген плюс.

    Передбачає нанесення колагенового листа замість маски з колагеном.Фізіоеластин.

    Еластин — білок позаклітинної матриці сполучної тканини. Цей білок — важлива складова сполучної тканини, що завдяки своїй еластичності дозволяє багатьом тканинам тіла, особливо шкірі, відновлювати свою форму після розтягнення або стиснення. Також еластин використовується для тимчасового збереження механічної енергії у тканинах тіла.

    Еластин в шкірі забезпечує:
    • зволоження,
    • пружність і еластичність,
    • підтримує регенераційні процеси в дермі.


    Процедура, заснована на дії колагену і еластину, сприяє розгладженню зморшок, підвищенню тонусу і пружності, якісному омолодженню шкіри на всіх рівнях.Фізіоальгін.

Поєднання ароматерапії і альгінатної маски.


Покази:
    • Знебарвлення пост-запальних плям
    • Стимуляція регенеруючих властивостей шкіри
    • Антиоксидантний ефект
    • Понижений тонус
    • Купероз
    • Підвищена чутливість шкіри

    Терапія складається з трьох програм: «Акне», «Омолодження», «Купероз».

    Ефірні олії - складна багатокомпонентна суміш летких запашних речовин різноманітної хімічної природи, що отримується з рослин. Вони мають антиоксидантні, протизапальні, бактерицидні, імуномоделюючі і сповільнюючі старіння властивості. Крім того, через нюх роблять вплив на нервову систему, можуть заспокоювати, збуджувати, розслабляти, поліпшувати настрій і регулювати емоційну сферу.

    Альгінатна маска - джерело важливих мінералів, полісахаридів, регуляторних молекул (цитокінів), і антиоксидантів. Має очищаючий, пом'якшуючий, тонізуючий і оздоровчий ефект, необхідний для нормальної життєдіяльності клітин, поліпшується водний і білковий баланс шкіри, сприяє оздоровленню і біостимуляції.

Програма «АКНЕ»
    Використовуються масла лаванди, герані і ялівцю.
Мають ранозагоювальні і регенеруючі властивості. Підвищують пружність, покращується мікроциркуляція шкіри, знімають почервоніння і лущення.

Програма «Омолодження»
    Використовуються олії апельсина, лаванди та авокадо.
Надають виражений антиоксидантний і регенеруючий ефект. Регулюють обмін простагландинів, контролюючих захисні властивості шкіри. Надають пружність і еластичність, сприяють розгладженню зморшок.

Програма «Купероз»
    Використовуються олії апельсина, лаванди, пачулі.
Покращують мікроциркуляцію, зміцнюють крихкі судини. Усувається капілярний малюнок. Володіють регенеруючою дією, підвищують еластичність шкіри.

    Інтенсивний курс - 5 процедур 1 раз на тиждень.

    Можна проводити в будь-який час року, чергуючи з іншими спеціальними програмами.Фізіошоколад.

Процедура відновлення шкіри з білим шоколадом.

    Основна причина сухості та прив’ядання шкіри - це порушення захисних функцій шкіри, в першу чергу ліпідного прошарку епідермісу. Для збереження цілісності епідермально-ліпідного бар’єру, від якого залежить водний баланс епідермісу, необхідно захищати шкіру від надмірного висихання під впливом агресивних миючих засобів, уникати надмірної інсоляції.

Покази:
    • Суха шкіра
    • Зневоднена шкіра
    • Стресова, особливо після активної інсоляції.

    Основними активними складовими є теобромін какао та масло какао , що повертають шкірі життєвий тонус та колір, відновлюючи клітинний баланс, а також синергічна дія рослинних екстрактів з авокадо, алоє, фукуса, спіруліни та центелли азіатської.

Процедура відновлення шкіри з білим шоколадом:
    • повертає епідермісу тонус та здоровий вигляд, свіжість;
    • стимулює функцію клітинного синтезу;
    • зменшує глибину зморшок;
    • відновлює пружність шкіри та знімає стрес.

    Інтенсивний курс 5 процедур - 1раз на тиждень.

Фізіошоколад плюс.

Процедура відновлення шкіри з шоколадом плюс.

    Для миттєвого досягнення доглянутості та свіжого вигляду втомленого обличчя будь-якого віку, а також для збереження цілісності епідермально-ліпідного бар’єру та захисту шкіри від надмірного висихання під впливом агресивних миючих засобів, після надмірної інсоляції та стресу рекомендовано проведення процедури відновлення шкіри з використанням шоколадного листа.

    Основними активними складовими є теобромін какао , кофеїн, та масло какао , що повертають шкірі життєвий тонус та колір, відновлюючи клітинний баланс, а також синергічна дія рослинних екстрактів з авокадо, алоє, фукуса, спіруліни та центелли азіатської, комплексу вітамінів та мікроелементів .

Процедура відновлення шкіри з шоколадом плюс:
    • миттєво повертає епідермісу тонус та здоровий вигляд,свіжість;
    • стимулює функцію клітинного синтезу;
    • зменшує глибину зморшок;
    • відновлює пружність шкіри;
    • знімає стрес;
    • приносить задоволення та поліпшує настрій.

    Процедура призначена для шкіри схильної до сухості, зневодненої та стресової, особливо після активної інсоляції.

   Інтенсивний курс 5 процедур - 1раз на тиждень.Фізіойогурт.

Процедура глибокого зволоження шкіри з йогуртом.

    Зневоднення, втрата тонусу та еластичності – чи не головні ознаки старіння шкіри. Завдяки унікальній зволожуючій процедурі з йогуртом забезпечується оптимальний баланс вологи в поверхневих шарах шкіри, розгладжуються зморшки, спричинені зневодненням шкіри, відновлюється гідро-ліпідна плівка, яка перешкоджає випаруванню вологи з поверхні епідермісу.

    Програма призначена для сухої, зневодненої, чутливої до стресів, та шкіри,що піддавалась надмірному впливу сонця, вітру чи морозу. Цю процедуру можна проводити за будь-якої пори року,без вікових обмежень.

    Основні активні компоненти процедури - йогуртові культури , що мають зволожуючі, протизапальні, заспокійливі властивості, а також відновлюють імунітет шкіри. Також препарати містять екстракт гамамелісу, ехінацеї, алоє ,спіруліни, центелли азіатської. Користь дії екстрактів з цих рослин гармонійно доповнює дію основного компонента йогурту, та дозволяє ефективно провести процедуру глибокого зволоження та захисту шкіри.

   Інтенсивний курс 5 процедур - 1раз на тиждень.Фізіотерм.

Ліфтинг терапія.

    Старіння шкіри багато в чому пояснюється погіршенням стану сполучно-тканинної структури шкіри. Втрата еластичності, пов'язана з деградацією колагенових і еластинових волокон - одна з найгостріших проблем вікової шкіри. Візуально спостерігається порушення овалу обличчя, тому необхідний ліфтинг, моделювання овалу обличчя.

Покази:
    • Вікові зміни
    • Птоз м'яких тканин
    • Подвійне підборіддя
    • Дрібнозморшкуватий тип старіння
    • Оптимізація мікроциркуляції й тонусу шкіри

    Ліфтинг-терапія з використанням засобів, що містять колаген та еластин є однією з найефективніших при догляді за старіючою шкірою. В результаті застосування цих програм стимулюється клітинна регенерація, відновлюється еластичність тканин. Зовні це проявляється зникненням дрібних зморшок і зменшенням глибинних шкірних складок.

    Колаген - зволожує, омолоджує і регенерує шкіру, розгладжує зморшки, володіє живильною і ранозагоювальною дією.

    Еластин - зміцнює, підвищує пружність шкіри, додає їй еластичності і м'якості, покращує загальний тонус, перешкоджає руйнуванню структури природних волокон еластину.

    TermoMask - завдяки термодинамічній дії та посиленню мікроциркуляції ця маска покращує проникнення і дифузію колагену, еластину і активних інгредієнтів Ліфтинг крему.Фізіоботулайф.

Послаблення гіперактивної міміки.

Покази:
    • Виражені мімічні зморшки
    • Загострені риси обличчя
    • «Втомлене» обличчя
    • Процедура для особливого випадку


    Революційна формула Ботулайф 3 (гексапептид) створена для запобігання появи зморшок і значного їх розгладження, а також уповільнення процесу старіння шкіри обличчя і шиї.

    • Повертає шкірі тонус, пружність, еластичність;
    • Захищає від впливів UVA, UVB променів.

    Активні інгредієнти: гексапептид, масло жожоба, екстракт дріжджів, масло карите, вітаміни А, Е, С, акмелла масляниста, гідролізований колаген, мальва, гінко білоба, женьшень, кукурудзяна олія.

Використання:
    • Використовувати як інтенсивне лікування курсом 5-7 процедур 1-2 рази на тиждень;
    • Повторні курси 3-4 рази на рік;
    • Разово в якості процедури для особливого випадку.Фізіокалендула.

Лікування розацеа, судинної сітки.

    Розацеа - це захворювання шкіри застійного характеру, що проявляється як на жирній або схильній до себореї шкірі, так і на сухій чутливій шкірі. Найбільш часто воно проявляється на тлі себореї.

    Виникнення розацеа зумовлене порушеннями стану судин шкіри, стійким розширенням капілярної сітки. Шкіра з розацеа має рожевий колір, нерідко процес ускладнюється еритемою, лущенням і пустулізацією.

    Екстракт календули - підсилює захисні функції шкіри, має дезінфікуючу, протизапальну, протимікробну дію, сприяє регенерації тканин, тонізуванню. Зміцнює стінки судин, знімає почервоніння і лущення шкіри.
Фізіодетокс.

    Очищення шкіри від забруднень, ороговілих клітин, надмірного виділення шкірного сала - основа догляду за шкірою змішаного та жирного типу. Звуження розширених пор, висвітлення застійних плям та «чорних цяток», профілактика появи висипань - покладені в основу процедури Фізіодетокс, в якій завдяки адсорбуючим, в’яжучим та протизапальним властивостям зеленої глини, квасців, оксиду цинку, екстракту гамамелісу та ехінацеї в поєднанні із саліциловою кислотою вдається досягнути миттєвого покращення стану та вигляду навіть проблемної шкіри.

    Процедура може виконуватися як самостійний курс -10 процедур -1 раз на тиждень, також входити до призначень по лікуванню шкіри ураженої акне.


Фізіодетокс плюс.

    Догляд за комбінованою, зрілою жирною, та шкірою постакне повинен включати ретельне очищення, зволоження, мати протизапальні, заспокійливі та антистресові властивості.

    Пілінг А і В , що починає процедуру містить квасці, оксид цинку та саліцилову кислоту. Цей пілінг ретельно та неагресивно очищує шкіру від надмірного ороговіння та забруднень, висвітлює окислені камедони та застійні пігментні плями.

    Очисна маска багата на екстракт ліщини , що має виражені протизапальні та в’яжучі властивості, дає можливість пом’якшити шкіру з явищами сухої себореї, а також використовується як масажний засіб для мішаного та жирного зрілого типів шкіри.

    Маска з вітаміном С надає шкірі доглянутого, свіжого вигляду, розгладжує зморшки та має виражені антиоксидантні властивості, легка консистенція та відповідний склад маски роблять її незамінним засобом в догляді ретельного очищення та іонізування шкіри.

    Процедура може виконуватися як самостійний курс - 10 процедур - 1 раз на тиждень, також входити до призначень по лікуванню шкіри із сухою себореєю.

Процедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіриПроцедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіриПроцедури для покращення кольору обличчя, тонусу, зволоження та живлення шкіри

Авторизація