slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для тіла

Оздоровчий масаж спини (очищення, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

40 хв

300 грн

Оздоровчий масаж тіла (душ, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

60 хв

450 грн

Фітнес масаж тіла

60 хв

450 грн

Медовий масаж тіла

60 хв

600 грн

Моделюючий масаж тіла

60 хв

550 грн

Масаж ступнів ніг

30 хв

250 грнОздоровчий масаж спини.

    Оздоровчий масаж спини є частиною оздоровчого масажу всього тіла. Причому масаж спини являється найприємнішою частиною оздоровчої процедури.

    На спині людини зосереджена величезна кількість м'язів різних груп, які захищають внутрішні органи й саме спина вважається одним з найбільш вразливих місць людського тіла, так як вся втома і напруга, яку людина накопичує за робочий день, неодмінно відбивається на стані спини.

    З цієї причини оздоровчий масаж спини набуває особливої важливості.Оздоровчий масаж тіла.

    Історія масажу нараховує більше п'яти тисяч років. Оздоровчий масаж застосовувався в Китаї і Індії, у Древньому Римі і Античній Греції.

    Mасаж - метод лікування заснований на механічному впливі на тіло людини у вигляді тиску, тертя, вібрації. Масаж впливає на всі шари шкіри, судини і м'язи, на потові і сальні залози. При цьому відбувається рефлекторний вплив на центральну нервову систему, з якою шкіра нерозривно пов'язана. Потік імпульсів, залежно від застосованої техніки і прийомів масажу, може стимулювати і підвищувати тонус центральної нервової системи, або, навпаки, здійснює розслаблюючий вплив.

    Оздоровчий масаж сприяє підвищенню працездатності м'язів, прискорюється відновлення працездатності після посиленого фізичного навантаження. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів. Глибокий вплив робить масаж на периферичну нервову систему, послабляючи або припиняючи біль, поліпшуючи провідність нерва, прискорюючи процес регенерації при його ушкодженні. Атицеллюлітний масаж поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, сприяє корекції фігури. Спортивний масаж використається для поліпшення фізичних можливостей людей, які займаються спортом.

    Протипокази: важкі захворювання внутрішніх органів, інфекції, лихоманка, кровотечі, пухлини, ушкодження шкірних покривів.
Авторизація