slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для тіла

Три кроки для себе:

(комплекс вправ, лімфодренажний масаж, СПА-капсула)


1 год 30 хв


630 грн

Оздоровчий масаж спини (очищення, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

40 хв

230 грн

Оздоровчий масаж тіла (душ, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

60 хв

330 грн

Масаж ступнів ніг

30 хв

180 грн

Стоун-терапія (очищення, пілінг, масаж базальтовими каменями по масажній аромакомпозиції)

60 хв

280 грн

Фітнес масаж тіла

60 хв

380 грн

Медовий масаж тіла

60 хв

430 грн

Моделюючий масаж тіла

60 хв

380 грнТри кроки для себе.

    Завдяки ефективним вправам, підсилюється приплив крові до м’язів, покращується постачання кисню та поживних речовин. Ви будете у тонусі, а Ваше тіло стане підтягнутим.

    Лімфодренажний масаж покращить роботу лімфатичноі системи: виводить токсини та надлишок рідини з організму. Покращується стан шкіри, зменшуються набряки, контури тіла стають більш чіткими. Це ефективна профілактична методика для підтримання нормального метаболізму.

    Обгортання у СПА капсулі. На ділянки, які потребують корекції, наноситься грязь/водорості/крем какао в залежності від типу шкіри. Під час вібромасажу відбувається робота м’язів без накопичення молочної кислоти. Процедура підвищує викид гормонів, регенерацію тканин, нормалізує діяльність серцево-судинної і нервової систем, зміцнює імунітет. Інфрачервоні промені прогрівають тіло на глибину до 4 см; очищується шкіра, розкриваються пори, шкіра стає пружною та еластичною.

Оздоровчий масаж спини.

    Оздоровчий масаж спини є частиною оздоровчого масажу всього тіла. Причому масаж спини являється найприємнішою частиною оздоровчої процедури.

    На спині людини зосереджена величезна кількість м'язів різних груп, які захищають внутрішні органи й саме спина вважається одним з найбільш вразливих місць людського тіла, так як вся втома і напруга, яку людина накопичує за робочий день, неодмінно відбивається на стані спини.

    З цієї причини оздоровчий масаж спини набуває особливої важливості.Оздоровчий масаж тіла.

    Історія масажу нараховує більше п'яти тисяч років. Оздоровчий масаж застосовувався в Китаї і Індії, у Древньому Римі і Античній Греції.

    Mасаж - метод лікування заснований на механічному впливі на тіло людини у вигляді тиску, тертя, вібрації. Масаж впливає на всі шари шкіри, судини і м'язи, на потові і сальні залози. При цьому відбувається рефлекторний вплив на центральну нервову систему, з якою шкіра нерозривно пов'язана. Потік імпульсів, залежно від застосованої техніки і прийомів масажу, може стимулювати і підвищувати тонус центральної нервової системи, або, навпаки, здійснює розслаблюючий вплив.

    Оздоровчий масаж сприяє підвищенню працездатності м'язів, прискорюється відновлення працездатності після посиленого фізичного навантаження. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів. Глибокий вплив робить масаж на периферичну нервову систему, послабляючи або припиняючи біль, поліпшуючи провідність нерва, прискорюючи процес регенерації при його ушкодженні. Атицеллюлітний масаж поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, сприяє корекції фігури. Спортивний масаж використається для поліпшення фізичних можливостей людей, які займаються спортом.

    Протипокази: важкі захворювання внутрішніх органів, інфекції, лихоманка, кровотечі, пухлини, ушкодження шкірних покривів.Стоун-терапія.

    Стоун-терапія - один з найдавніших методів релаксації і оздоровлення, який має за своїми плечима тисячолітню історію, - це особливий вид масажу з використанням природних каменів плоскої форми, відполірованих водою, сонцем і вітром.

  • Розслаблюючий ефект;
  • Регулювання роботи нервової системи;
  • Зменшення м'язевих болей;
  • Зміцнення імунної системи;
  • Подолання психічних та фізичних перевантажень, стресового стану, депресії, хронічної втоми;
  • Підвищення життєвого тонусу.

Авторизація