slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для тіла

Оздоровчий масаж спини (очищення, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

40 хв

280 грн

Оздоровчий масаж тіла (душ, пілінг, масаж по масажній аромакомпозиції)

60 хв

430 грн

Фітнес масаж тіла

60 хв

430 грн

Медовий масаж тіла

60 хв

500 грн

Моделюючий масаж тіла

60 хв

500 грн

Масаж ступнів ніг

30 хв

250 грн

СО2-терапія (очищення молочком та тоніком, СО2-гель, бандаж та крем)

60 хв

від 530 грнОздоровчий масаж спини.

    Оздоровчий масаж спини є частиною оздоровчого масажу всього тіла. Причому масаж спини являється найприємнішою частиною оздоровчої процедури.

    На спині людини зосереджена величезна кількість м'язів різних груп, які захищають внутрішні органи й саме спина вважається одним з найбільш вразливих місць людського тіла, так як вся втома і напруга, яку людина накопичує за робочий день, неодмінно відбивається на стані спини.

    З цієї причини оздоровчий масаж спини набуває особливої важливості.Оздоровчий масаж тіла.

    Історія масажу нараховує більше п'яти тисяч років. Оздоровчий масаж застосовувався в Китаї і Індії, у Древньому Римі і Античній Греції.

    Mасаж - метод лікування заснований на механічному впливі на тіло людини у вигляді тиску, тертя, вібрації. Масаж впливає на всі шари шкіри, судини і м'язи, на потові і сальні залози. При цьому відбувається рефлекторний вплив на центральну нервову систему, з якою шкіра нерозривно пов'язана. Потік імпульсів, залежно від застосованої техніки і прийомів масажу, може стимулювати і підвищувати тонус центральної нервової системи, або, навпаки, здійснює розслаблюючий вплив.

    Оздоровчий масаж сприяє підвищенню працездатності м'язів, прискорюється відновлення працездатності після посиленого фізичного навантаження. У крові збільшується кількість гемоглобіну, еритроцитів і лейкоцитів. Глибокий вплив робить масаж на периферичну нервову систему, послабляючи або припиняючи біль, поліпшуючи провідність нерва, прискорюючи процес регенерації при його ушкодженні. Атицеллюлітний масаж поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, сприяє корекції фігури. Спортивний масаж використається для поліпшення фізичних можливостей людей, які займаються спортом.

    Протипокази: важкі захворювання внутрішніх органів, інфекції, лихоманка, кровотечі, пухлини, ушкодження шкірних покривів.
CO2 THERAPY.

Карбоксі – це безін’єкційна багатофункціональна процедура ремоделювання обличчя за допомогою Carboxy CO2 Combo. Інноваційний комплекс інгредієнтів - це гармонійне поєднання активних речовин, які сприяють підвищенню еластичності, гідратації і регенерації шкіри. Система карбоксітерапіі, заснована на введенні молекулярного СО2, покращує реологічні властивості крові і активізує внутрішньоклітинні енергетичні процеси на рівні рибосом.

1. CO2 гель потрапляє під шкіру за допомогою технології DDS і проникає до м’язового шару, що сприяє корекції овалу обличчя.
2. CO2 підвищує рівень О2 в тканинах шкіри, що сприяє покращення метаболізму клітин та насиченню шкіри поживними речовинами.
3. CO2 посилює кровообіг, розширює судини, що сприяє детоксикації на капілярному рівні та укріпленню стінок судин.
4. CO2 активізує синтез колагену, еластину, що сприяє зменшенню зморшок і профілактиці старіння.CO2 CARBOXY THERAPY

 • Складається із молекулярного CO2 гелю і маски-активатора;
 • Містить діоксид вуглеводу до 10% і 25 активних інгредієнтів;
 • При поєднанню гелю і маски, яка містить лимонну кислоту, відбувається виділення вуглекислого газу безпосередньо на поверхні шкіри;
 • За рахунок пасивної дифузії CO2 проникає через роговий шар до живих структур епідермісу і дерми, відбувається вивільнення кисню із еритроцитів та збільшується оксигенація шкіри.


Для обличчя

Гель проникає до м'язового шару, тим самим зміцнюючи м'язи обличчя, коректуючи його овал і живлячи судини. Шкіра виглядає значно яскравіше, свіжіше, рівнішою та еластичнішою вже після першого використання. Також дана процедура ефективна для зменшення синців, набряків, акне і постакне.

Карбоксітерапія абсолютно безпечна для проблемної і чутливої шкіри, оскільки гель має заспокійливий ефект та сприяє загоєнню. Також даний засіб можна використовувати після пілінгів (ензимний, ультразвуковий) і поєднувати з будь-якими апаратними процедурами. Підходить як для молодої, так і зрілої шкіри. Чудова альтернатива мезотерапії.

Процедури для тіла Процедури для тіла

Результат:

 • еластичність шкіри
 • корекція зморшок
 • освітлення шкіри
 • звуження пор
 • зниження синців
 • зняття набряклості
 • лікування акне

Авторизація