slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Процедури для рук

Парафінотерапія (очищення,крем з колагеном,парафінова ванночка,обгортання, масаж по крему для рук)

40 хв

100 грн

Фототерапія від пігментних плям (очищення, струмопровідний гель, спалахи, заспокійливий крем)

5-20 хв

від 30 грн (+50 грн розхідні матеріали)

Біоревіталізація (очищення, аплікаційне знечулення, внутрідермальна мезотерапія коктейлем гіалуронової кислоти, антисептична обробка)


25 хв


від 550 грн (+50 грн додаткова анестезія)

Carboxy CO2

30 хв

200 грн

Парафінотерапія.

    Парафінотерапія є прекрасним засобом зробити шкіру рук красивою, зволоженою, здоровою. Особливо актуальною процедура парафінотерапії стає під час зміни сезонів, коли шкіра рук особливо чутливо реагує, сохне, обвітрюється, тріскається, лущитися.

    Після процедури парафінотерапії шкіра стає гладка, м'яка, ніжна, здорова, зволожена.

    Парафін має розігріваючу і розслаблюючий вплив. Парафінотерапія застосовують в комплексі в лікуванні наслідків травм, захворювань суглобів, болю в руках і ногах. Верхній роговий шар шкіри розм'якшується під дією гарячого парафіну. Розширюється міжклітинний простір. Це призводить до розкриття пор, потовиділення, виділення солей і токсинів.Фототерапія від пігментних плям.

Процедури для рук

    Методика фототерапії зародилася на початку 20-го століття. У 1903 данцем Нільсом Фінсеном було запропоновано використання світла в медицині. За це він отримав Нобелівську премію. Через більш, ніж 50 років цю методику взяли в розробку і косметологи, відкривши можливість вирішувати проблеми, які раніше вирішувалися хірургічним шляхом. Сьогодні фототерапія відноситься до однієї з найбільш популярних косметологічних процедур - багато в чому завдяки прийнятній ціні і високій ефективності.

    Методика фототерапії заснована на впливі імпульсів світла видимої і ближньої інфрачервоної частини спектру.

    Програмне забезпечення апарату Helios-3compact дає можливість встановлювати параметри кожного підімпульсу в імпульсі окремо. Завдяки цьому досягається гнучкість в підборі режиму для кожного клієнта індивідуально.

    Вплив апарату для фототерапії у випадку видалення пігментних плям (веснянки, вікова пігментація, сонячна пігментація, гормональні плями) ґрунтується на руйнуванні клітин, що виробляють пігмент і знищенні самого пігменту без пошкоджень здорової тканини. Меланін поглинає світло, який перетворюється в тепло (до 70 градусів С) і пошкоджує меланоцити.

    Видалення пігментації – одна з найефективніших процедур в косметології. Рекомендується видаляти пігмент в осінні, зимові або весняні місяці, коли вплив сонця не є великим.

    Для досягнення максимального результату може знадобитися 1-5 процедур. Відразу після процедури пігментні плями можуть темніти, а протягом 1-2 тижнів шкіра повністю очищається.Біоревіталізація

    Біоревіталізація - метод інтрадермальних ін'єкцій із застосуванням немодифікованої і частково модифікованої гіалуронової кислоти, що має на меті відтворити міжклітинний простір дерми і стимулювати вироблення фібробластів. Вперше цей метод був застосований на початку 2000-х років і з тих пір неухильно завойовує все більшу популярність.

Цілі застосування біоревіталізації:
    • інтенсивне, пролонговане зволоження сухої і збезводненої шкіри;
    • ліфтинг зів’ялої атонічної шкіри;
    • профілактика та усунення дрібних зморшок і дермальних складок;
  • підготовка шкіри до інтенсивного сонячного впливу та її реабілітація після фотопошкоджень;
    • підготовка шкіри до серединного і глибокого пілінгу, лазерного омолодження, пластичних операцій з метою отримання максимальних результатів і скорочення реабілітаційного періоду.

Механізм дії біоревіталізантів:
    1) Зволожуюча дія. Гіалуронова кислота, що входить до складу HYALUFORM ® biorevitalizant, володіє виключно високим гідродинамічним об'ємом, завдяки здатності тривалий час утримувати на своїй поверхні велику кількість молекул води. Таким чином, вона забезпечує шкірі тривалий резерв вологи, що позитивно відображається на зволоженості і тургорі шкіри.
    2) Відновлення внутрішнього середовища і міжклітинного матриксу дерми. Як відомо, на фібробластах дерми є первинні рецептори CD44, які є селективними для гіалуронової кислоти. При введенні HYALUFORM ® biorevitalizant гіалуронова кислота зв'язується з рецептором СD44 і концентрується навколо фібробластів, відтворюючи оптимальне міжклітинне середовище для міграції та проліферації фібробластів і тим самим підвищуючи їх синтетичну активність.
    3) Пролонгований антиоксидантний захист. Гіалуронова кислота бере участь у процесах інактивації вільних радикалів при окисному стресі (є молекулою-«пасткою»). Щомиті в шкірі у великій кількості утворюються активні форми кисню, які індукують ушкодження клітин і міжклітинного простору. Введення HYALUFORM ® biorevitalizant забезпечує захист від активних форм кисню клітин шкіри і своєї власної гіалуронової кислоти на тривалий час.
    4) Ранозагоювальна і протизапальна дія. Гіалуронова кислота пригнічує вироблення прозапальних інтерлейкінів та цитокінів, створюючи умови для швидкого відновлення нормальної структури шкіри.Carboxy CO2

Інноваційний комплекс інгредієнтів - це гармонійне поєднання активних речовин, які сприяють підвищенню еластичності, гідратації і регенерації шкіри. Система карбоксітерапіі, заснована на введенні молекулярного СО2, покращує реологічні властивості крові і активізує внутрішньоклітинні енергетичні процеси на рівні рибосом.

Для тіла

Карбоксітерапія допомагає скорегувати контури тіла, поліпшити еластичність шкіри і зменшити целюліт. Також ефективна після операцій або в післяпологовий період.

Процедури для рук Процедури для рук

Результат:

  • зменшення целюліту
  • зняття набряків і синців
  • зменшення побічних ефектів після клінічних процедур
  • поліпшення еластичності шкіри
  • зменшення розтяжок

Авторизація