slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Малоінвазивна техніка омолодження нитками "Аптос"

Малоінвазивна техніка омолодження нитками «Аптос» (очищення, антисептична обробка, розмітка контурів корекції, інфільтраційна анестезія, впровадження ниток, антисептична обробка)


40-60 хв


300-500 у. о.

    З віком, або в процесі зниження ваги м'які тканини обличчя й тіла втрачають пружність, з'являється в'ялість, утворюються непотрібні складки на шкірі. Запобігти або усунути ці недоліки можливо за допомогою армування м'яких тканин розсмоктуючими нитками Аптос .

    Методи безопераційної корекції Аптос добре відомі у світі естетичної медицини. Більше 15 років вони успішно застосовуються провідними фахівцями 48 країн, регулярно отримують престижні міжнародні нагороди і давно вже визнані вдалою альтернативою традиційному хірургічному втручанню.

 ПРОСТОТА, ДЕЛІКАТНІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ

    Перебуваючи на межі пластичної хірургії та косметології, методи Аптос поєднують в собі переваги обох цих галузей: ефективність та безпеку, майже миттєвий результат і його чітку передбачуваність.

Малоінвазивна техніка омолодження нитками Малоінвазивна техніка омолодження нитками Малоінвазивна техніка омолодження нитками


                                    

    Безопераційний метод постановки ниток Аптос дозволяє миттєво отримати результат і підходить як жінкам, так і чоловікам різного віку з різними потребами в корекції м'яких тканин. Всі процедури постановки ниток проводяться під місцевим знечуленням, без хірургічного втручання, без утворення рубців і довгого відновного періоду, який би знадобився після хірургічної підтяжки обличчя.

    Цікаво, що з часом результат процедури поліпшується. Щодня виділяючись з нитки, L-молочна кислота стимулює ревіталізацію шкіри і м'яких тканин, і цей процес триває цілий рік.

  Протипокази до постановки ниток:
    - Гострі інфекційні захворювання;
    - Онкологія;
    - Загострення хронічних захворювань;
    - Порушення процесу згортання крові;
    - Вагітність і лактація.

  Рекомендації після установки ниток Аптос:
    - Протягом 2-3 тижнів утримуватися від активної міміки;
    - 2-3 тижні утриматися від косметичних процедур (масаж, апаратні методики);
    - 2-3 тижні утриматися від занять активним фітнесом;
    - 2-3 тижні утриматися від відвідувань солярію та лазні.

Авторизація