slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Корекція фігури методом мезотерапії

Мезотерапія дренажним коктейлем (очищення, антисептична обробка шкіри, аплікаційне знечулення,  мезотерапія папульна, антисептична обробка)


40 хв


від 600 грн

Мезотерапія ліполітичним коктейлем (очищення, антисептична обробка шкіри, аплікаційне знечулення, субдермальна мезотерпія ліполітиком, антисептична обробка)


40 хв


від 700 грн

Мезотерапія тонізуючим коктейлем (очищення, антисептична обробка шкіри, аплікаційне знечулення, субдермальна мезотерпія, антисептична обробка)


40 хв


від 600 грн

Біоревіталізація (очищення, аплікаційне знечулення, внутрідермальна мезотерапія коктейлем гіалуронової кислоти, антисептична обробка)


30 хв


від 550 грн (+50 грн додаткова анестезія)

Склеротерапія судинних сіток (очищення, антисептична обробка, аплікаційне знечулення, введення склеровейну внутрісудинно, антисептична обробка, еластичне бинтування)


30 хв


від 500 грн

Фототерапія судинних сіток (очищення, струмопровідний гель, спалахи, заспокійливий крем)

5-30 хв

від 30 грн (+50 грн розхідні матеріали)

Мезотерапія дренажним коктейлем.

    Мезотерапія - це терапевтичний метод, що передбачає введення лікарських речовин шляхом мікроін’єкцій безпосередньо в місце естетичної проблеми у мікродозах.

    Перевагою мезотерапії є:
  • висока ефективність введення лікарських засобів саме в патологічну ділянку;
  • скорочення курсу лікування;
  • значне зменшення дози препаратів;
  • безпечність та мінімізація побічних ефектів.

    Для комплексного лікування всіх стадій целюліту використовуються коктейлі мезотерапевтичних препаратів, які впливають на основні стадії розвитку «апельсинової кірки», синдрому «важких ніг», локальних надмірних жирових відкладень в ділянці стегон, живота, плечей та сідниць.

    Дренажна мезотерапія - це спеціальний коктейль, що складається із органічного кремнію, екстракту артишока (хофітол) та прокаїну. Склад цих лікарських речовин значно покращує лімфовідтік, нормалізує капілярний кровообіг та знімає набряк. Також під впливом артишоку знижується рівень холестерину, білірубіну та печінкових показників (трансамінази, лужної фосфатази), сечовини та інших азотистих сполук крові.

    Суттєвою перевагою даного складу коктейлю є його нетоксичність, адже хофітол призначають навіть вагітним для профілактики та лікування застійних явищ в функціонуванні нирок та жовчного міхура.

    Також мезотерапія дренажним коктейлем має ліполітичну та антиоксидантну дію.

    Дренажною терапією варто починати курс корекції фігури у чоловіків та жінок , а також чергувати дренаж та мезатерапію активними ліполітиками підчас лікування ожиріння, локальних жирових відкладень та целлюліту.


Мезотерапія ліполітичним коктейлем.

    Ліполітична мезотерапія складається із активного ліполітика Фосфатидилхоліну та органічного кремнію. Фосфатидилхолін (лецитин) відноситься до класу фосфоліпідів, синтезований із соєвих бобів. При потраплянні в місце проблеми, а саме в підшкірно жирову клітковину здатний активно емульгувати жири та сприяти їх розщепленню на жирні кислоти. Новоутворені жирні кислоти потрапляють в печінку, де проходить їх остаточний розпад.

    Преваги ліполітичної мезотерапії:
  • можливе використання на будь-яких ділянках тіла, дозволяє ефективно мобілізувати надмірні жирові відкладення в проблемних зонах, не впливаючи на загальний обмін жирів в організмі;
  • доставка препарату відбувається саме в жирову тканину завдяки методу мезотерапії;
  • підсилює ефективність гіпокалорійної дієти;
  • ідеально поєднується з іншими методами корекції фігури, такими як обгортання, масаж, апаратні методики, заняття спортом, СПА-процедури.


Мезотерапія тонізуючим коктейлем.

                                                                                 

    Завершальним етапом в корекції фігури є тонізуюча мезотерапія. Всім відомо, що після зняття лишніх сантиметрів, шкіра може мати ослаблений тонус та пружність, потерпати від сухості та розтяжок.

    Мезотерапія тонізуючим коктейлем складається із комплексу вітаміну С, органічного кремнію, колагену чи гіалуронової кислоти.

    Тонізуюча мезотерапія може використовуватись і як самостійна процедура при лікуванні розтяжок, атрофічних рубців, фотостарінні та вікових змінах, а в комплексі із дренажною та ліполітичною мезотерапією дозволяє досягнути чудових естетичних досягнень у вигляді та самопочутті пацієнтів, які мають бажання виглядати стрункішими та молодшими.

    Рекомендований базовий курс: 5-дренажних процедур, 5-ліполітичних та 3-4 тонізуючих мезотерапій.

    Протипокази до проведення мезотерапії тіла: Артеріальна гіпертензія 2-3 ст., захворювання нирок та печінки, вагітність, цукровий діабет, підвищена чутливість до препаратів, не рекомендується проводити при прийомі інгібіторів МАО, гіпертензивних препаратів, а також пацієнтам з латентною формою тахікардії.Біоревіталізація.

    Біоревіталізація - метод інтрадермальних ін'єкцій із застосуванням немодифікованої і частково модифікованої гіалуронової кислоти, що має на меті відтворити міжклітинний простір дерми і стимулювати вироблення фібробластів. Вперше цей метод був застосований на початку 2000-х років і з тих пір неухильно завойовує все більшу популярність.


Цілі застосування біоревіталізації:
    • інтенсивне, пролонговане зволоження сухої і збезводненої шкіри;
    • ліфтинг зів’ялої атонічної шкіри;
    • профілактика та усунення дрібних зморшок і дермальних складок;
  • підготовка шкіри до інтенсивного сонячного впливу та її реабілітація після фотопошкоджень;
    • підготовка шкіри до серединного і глибокого пілінгу, лазерного омолодження, пластичних операцій з метою отримання максимальних результатів і скорочення реабілітаційного періоду.Механізм дії біоревіталізантів:
    1) Зволожуюча дія. Гіалуронова кислота, що входить до складу HYALUFORM ® biorevitalizant, володіє виключно високим гідродинамічним об'ємом, завдяки здатності тривалий час утримувати на своїй поверхні велику кількість молекул води. Таким чином, вона забезпечує шкірі тривалий резерв вологи, що позитивно відображається на зволоженості і тургорі шкіри.
    2) Відновлення внутрішнього середовища і міжклітинного матриксу дерми. Як відомо, на фібробластах дерми є первинні рецептори CD44, які є селективними для гіалуронової кислоти. При введенні HYALUFORM ® biorevitalizant гіалуронова кислота зв'язується з рецептором СD44 і концентрується навколо фібробластів, відтворюючи оптимальне міжклітинне середовище для міграції та проліферації фібробластів і тим самим підвищуючи їх синтетичну активність.
    3) Пролонгований антиоксидантний захист. Гіалуронова кислота бере участь у процесах інактивації вільних радикалів при окисному стресі (є молекулою-«пасткою»). Щомиті в шкірі у великій кількості утворюються активні форми кисню, які індукують ушкодження клітин і міжклітинного простору. Введення HYALUFORM ® biorevitalizant забезпечує захист від активних форм кисню клітин шкіри і своєї власної гіалуронової кислоти на тривалий час.
    4) Ранозагоювальна і протизапальна дія. Гіалуронова кислота пригнічує вироблення прозапальних інтерлейкінів та цитокінів, створюючи умови для швидкого відновлення нормальної структури шкіри.Cклеротерапія.


    Cклеротерапія - найбільш ефективний метод лікування варикозного розширення вен - введення в розширені вени певного препарату (Склеровейн), який викликає їх облітерацію і зникнення. Він простий і дає чудові лікувальні і косметичні результати.

    Судинні сіточки або телеангіоектазії - це патологічне розширення і просвічування судин під-або всередині шкіри. Розташовуючись на відкритих ділянках тіла, дані елементи добре помітні, є причиною для дискомфорту і викликають бажання позбутися від них.


    Причини утворення судинних сіточок:
  - спадковість,
  - зменшення еластичності судинних стінок з віком,
  - гормональний дисбаланс,
  - надмірна вага,
  - вагітність і пологи.

    Під час цієї процедури препарат - склерозант вводиться безпосередньо в змінену вену і викликає склеювання (облітерація) зсередини, з часом заміщається сполучною тканиною. Це призводить до зникнення судинної сітки.

    Ефект від процедури проявляється протягом 3-6 тижнів.

   Протипокази: Відома непереносимість засобів для склерозування. Стан після недавнього тромбозу, пошкодження глибоких вен, об літеруючийендартериїт III та IV ступенів, прикутість до ліжка, наприклад, лежачих хворих, наявне інфекційне ушкодження, перший триместр вагітності, цукровий діабет, гострі тяжкі серцеві хвороби (міокардит, інфаркт міокарда), всі захворювання та ситуації, які виникають з обмеженням вільного пересування.Фототерапія судинних сіток.

Корекція фігури методом мезотерапії

    Методика фототерапії зародилася на початку 20-го століття. У 1903 данцем Нільсом Фінсеном було запропоновано використання світла в медицині. За це він отримав Нобелівську премію. Через більш, ніж 50 років цю методику взяли в розробку і косметологи, відкривши можливість вирішувати проблеми, які раніше вирішувалися хірургічним шляхом. Сьогодні фототерапія відноситься до однієї з найбільш популярних косметологічних процедур - багато в чому завдяки прийнятній ціні і високій ефективності.
    Методика фототерапії заснована на впливі імпульсів світла видимої і ближньої інфрачервоної частини спектру. Тканини поглинають світло, яке проникаючи глибоко в шкіру, надає лікувальний ефект - посилення вироблення колагену, видалення пігменту і судин.

    Програмне забезпечення апарату Helios-3compact дає можливість встановлювати параметри кожного підімпульсу в імпульсі окремо. Завдяки цьому досягається гнучкість в підборі режиму для кожного клієнта індивідуально.

    Розширені судини - це косметичний дефект, від якого страждають багато чоловіків і жінок. Ще якийсь час назад такі проблеми вирішувалися тільки шляхом хірургічного втручання, але сьогодні в косметології практикується нова методика, заснована на впливі потужного імпульсного світла. За допомогою апарату для фототерапії лікар-косметолог може зруйнувати стінки судини, не пошкоджуючи навколишні тканини.

    Видалення судин працює таким чином: кров, що знаходиться всередині судини поглинає світло, яке перетворюється в тепло (до 70 градусів С). Тепло проникає в стінку судини і пошкоджує протеїн, що міститься в ній. Це призводить до згортання крові і поступового зникнення зруйнованої стінки.

    Як правило, розширена судина зникає вже під час першої процедури. Однак, в особливих випадках може знадобитися 2-4 сеанси фототерапії.

Авторизація