slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Епіляція та депіляція

Фотоепіляція (очищення, струмопровідний гель, спалахи, заспокійливий крем)

5-20 хв

1 спалах

60-500 грн

15 грн (+50 грн розхідні матеріали)

Депіляція воском (очищення, віск, заспокійливий крем)

30 хв

 

300-500 грн

 

Фотоепіляція.

Епіляція та депіляція

    Методика фототерапії зародилася на початку 20-го століття. У 1903 данцем Нільсом Фінсеном було запропоновано використання світла в медицині. За це він отримав Нобелівську премію. Через більш, ніж 50 років цю методику взяли в розробку і косметологи, відкривши можливість вирішувати проблеми, які раніше вирішувалися хірургічним шляхом. Сьогодні фототерапія відноситься до однієї з найбільш популярних косметологічних процедур - багато в чому завдяки прийнятній ціні і високій ефективності.

    Програмне забезпечення апарату Helios-3compact дає можливість встановлювати параметри кожного підімпульсу в імпульсі окремо. Завдяки цьому досягається гнучкість в підборі режиму для кожного клієнта індивідуально.

    Фотоепіляція (світлова епіляція) здійснюється за допомогою світлового випромінювання високої потужності. При впливі апарату для фототерапії, пігмент волосся (меланін), який знаходиться в стержні волосини (фолікулі) поглинає енергію світла. Світло, поглинене меланіном волосся, виробляє тепло, яке руйнує волосяний фолікул.

    На сьогоднішній день фотоепілляція - найбільш безпечний і ефективний метод видалення небажаного волосся. Апарат для фотоепілляціі ефективно діэ на волосся різного кольору у людей різного віку і фототипів. Крім того, ця методика може застосовуватися на будь-якій зоні тіла.

    Процедура фотоепіляції:
    • безпечна,
    • ефективна,
    • практично безболісна,
    • складає від 5 до 30 хв,
    • відсутність порушень шкірного покрову,
    • стійкий тривалий ефект.

    Курс фотоепіляції включає 3-6 процедур. Результат видно вже після перших сеансів (порушення структури волосся).Депіляція воском.

    Депіляція воском - тимчасове видалення волосся за допомогою різних видів воску. Депіляція воском підходить для видалення всіх типів волосся.

    Вона передбачає нанесення кремоподібної маси спеціально підготовленого воску шпателем, роликом або іншими інструментами на проблемні ділянки шкіри з наступним застигання і зняттям з допомогою паперових смужок. При цьому волосся видаляється разом з масою. Депіляція воском - досить болюча процедура, але дає необхідний результат строком на 3-4 тижні, і виконувати її можна практично на будь-яких ділянках тіла. Ефективність досягається завдяки тому, що при воскової епіляції волоски видаляються разом з волосяними цибулинами.

Епіляція та депіляціяЕпіляція та депіляціяЕпіляція та депіляція

Авторизація