slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Апаратні процедури для обличчя

Мікрострумова терапія для моделювання ділянки навколо очей, зняття набряків, покращення тонусу та еластичності шкіри (очищення молочком та тоніком, при потребі поверхневий пілінг, масаж електродами-рукавичками, альгінатна  маска, крем по типу шкіри, зволожуючий крем навколо очей)40 хв550 грн

Міостимуляція обличчя (очищення молочком та тоніком, при потребі поверхневий пілінг, міостимуляція стабільними та лабільними електродами по масці з вітаміном С та зволожуючій масці навколо очей, киснева ароматерапія, крем по типу шкіри, крем навколо очей)


30 хв


550 грн

Ультрафонофорез (очищення молочком та тоніком,при потребі поверхневий пілінг, ультразвуковий масаж по зволожуючий масці, маска та киснева ароматерапія, крем по типу шкіри, зволожуючий крем навколо очей)


40 хв


550 грн

Іонофорез (очищення молочком та тоніком, при потребі поверхневий пілінг, базовий гель з призначеним інтегратором та синергістом, маска згідно призначення, киснева ароматерапія, крем по типу шкіри, зволожуючий крем навколо очей)


40 хв


550 грн

Оксимезотерапія (очищення молочком та тоніком, при потребі поверхневий пілінг, оксимезотерапія по сиворотці ботулайф та оксифлюїду, маска з колагеном  чи еластином, киснева ароматерапія, крем ботулайф)


45 хв


650 грн

Радіочастотний ліфтинг (очищення, обробка радіочастотами обличчя, ділянки навколо очей, шиї  по срумопровідному гелю, крем по типу шкіри)


25 хв


380-530-680 грн

Безкровна блефаропластика (очищення, аплікаційна анестезія, обробка шкіри повік холодною плазмою, крем з SPF)


30 хв


1000-2000 грн

Фотоомолодження (очищення, спалахи на ділянки висипань, плям, судинних сіток, зморшок по базовому гелю, заспокійливий захисний крем)


5-20 хв


від 30 грн (+50 грн розхідні матеріали)

SMAS-ліфтинг (очищення, обробка радіочастотами обличчя, ділянки навколо очей, шиї по звукоповідному гелю, крем по типу шкіри)

Ділянка навколо очей, нижня третина обличчя, овал, декольте40 хв


від 2000 до 10000 грн

SMAS-ліфтинг.SMAS (superficial muscular aponeurotic system) - це м'язево-апоневротичний шар, який розміщений під шкірою і підшкірно-жировою клітковино, складається з м'язів і апоневрозів (сполучнотканинних прошарків).

Даний шар тканин та зв’язок між ними формує каркас обличчя.

Еластинові та колагенові волокна покривають мімічні м'язи обличчя і утворюють своєрідний каркас, що забезпечує чіткі обриси його овалу. З плином часу проявляються процеси, що негативно впливають на зовнішність (носогубні складки стають глибшими, з'являються мішки під очима, опускаються брови і куточки рота…).

Що це таке SMAS-ліфтинг? Це методика безопераційної підтяжки обличчя, шо надає шкірі свіжого та омолодженого вигляду. У залежності від віку клієнта, характеру змін та зони впливу ультразвукова обробка буде здійснюватися на глибині від 0,5 до 4 мм, запускаючи механізми синтезу еластину та колагену.

Ефект від процедури помітний частково відразу (стан шкіри покращується протягом 3х місяців) і зберігає свою дію тривалий час:

 • контур лінії обличчя стає більш чітким;
 • підтяжка глибоких шарів м'яких тканин обличчя;
 • зменшуються мімічні зморшки;
 • глибокі носогубні складки розгладжуються і стають менш помітними;
 • піднімаються куточки рота, брів і верхніх повік.З чим можна поєднувати процедуру?
Однією з переваг ультразвукової підтяжки обличчя є можливість легко поєднувати її з іншими методами омолодження. Комплексна дія гарантує більш стійкий і помітний результат. Ця процедура добре комбінується з такими видами терапії:

 • радіочастотний ліфтинг;
 • ін'єкції («Ботулакс», «Диспорт»);
 • контурна пластика за допомогою введення філерів;
 • біоревіталізація, мезотерапія;
 • нитковий ліфтинг.


Основні переваги даного методу:

 • Неінвазивність. Безопераційне омолодження, не порушується цілість шкіри.
 • Безпека і точність впливу.
 • Відсутність періоду реабілітації.
 • Безболісність. Процедура не вимагає охолодження і знеболення.
 • Висока ефективність для будь-якого віку і типу шкіри.
 • Тривалий ефект - протягом 2-3 років. Відразу помітний результат з накопичувальним ефектом.

Показання до проведення процедури:
вікові зміни (їх профілактика), втрата контуру обличчя;
обвисання та дряблість шкіри, зміни в тонусі та пружності (у т.ч. область шиї та декольте);
атрофічні рубці після вугрової хвороби;
для профілактики деструктивних процесів в шарах шкіри, в тому числі 1-2 ступінь птозу.

Протипоказання:
вагітність і період лактації;
наявність у пацієнта кардіостимулятора;
металеві імплантати (крім зубних);
при важких захворюваннях нервово-психічної системи (в тому числі епілепсія), захворювання серцево-судинної системи, наявність хвороби ендокринної системи (наприклад, цукровий діабет);
при онкологічних захворюваннях;
при інтенсивних проявах акне і вугрової хвороби;
при запаленнях ділянки шкіри, що підлягає обробці ультразвуком, наявності в організмі хронічних або гострих захворювань, що провокуються інфекцією;
під час прийому пацієнтом ліків, які впливають на згортання крові (антикоагулянтів);
при склеродермії, червоній вовчанці;
для осіб, які не досягли 18-ти років.Мікрострумова терапія для моделювання ділянки навколо очей, зняття набряків, покращення тонусу та еластичності шкіри.

    Шкіра старіє, коли в клітинах порушується правильний розподіл позитивно заряджених іонів натрію, калію і кальцію, стінки клітин починають поступово руйнуватися, а в тканинах накопичуються негативно заряджені білки, амінокислоти і ліпіди. В результаті накопичується рідина, проникність судин збільшується - виникають набряки, погіршується тонус, підшкірна клітковина збільшується в розмірах.

    Мікрострумова терапія діє на мімічну мускулатуру шкіри обличчя, перерозподіл клітин епідермісу, починає активно вироблятися колаген і еластин.

    Мікроструми використовують також для поліпшення проникнення лікарських засобів вглиб епідермісу зі створенням своєрідного депо корисних речовин у шкірі.

    Курс 5-15 процедур.Міостимуляція обличчя.

    Апарат МІОРИТМ є джерелом імпульсних струмів з частотою від 20 до 120 Гц. із біполярною асиметричною формою імпульсів. Така форма імпульсу максимально наближена до природних імпульсів нервового волокна. Імпульси такої форми виключають можливість утворення продуктів електролізу під електродами, і шкіра в процесі процедур не подразнюється.

    Покази:
  1. Відновлення пружності шкіри.
  2. Відновлення м’язового тонусу.
  3. Зняття набряків.
  4. Покращення мікроциркуляції.
  5. Покращення живлення шкіри.

    Протипокази:
  - Системні захворювання крові;
  - Схильність до кровоточивості;
  - Порушення кровообігу вище 2 стадії;
  - Новоутворення;
  - Вагітність;
  - Активний туберкульоз легень та нирок;
  - Тромбофлебіт (у зоні впливу);
  - Гострі гнійні запальні процеси;
  - Шкірні захворювання в гострій фазі в зоні впливу;
  - Імплантований кардіостимулятор;
  - Надчутливість до імпульсного струму.

    Курс 5-15 процедур.Ультрафонофорез.

Апаратні процедури для обличчя

    Ультрафонофорез - одночасний вплив на організм ультразвуком і лікарськими препаратами.

    Внаслідок високого градієнту звукового тиску молекули лікарських речовин набувають великої рухливості й переміщуються в глибину тканин. Ультразвук підвищує проникність клітинних мембран і дозволяє вводити деякі біологічно активні речовини безпосередньо в клітину. Препарати проникають в епідерміс і верхні шари дерми через вивідні протоки сальних залоз. При цьому, вони досить легко проникають в інтерстицій і проходять через пори ендотелію кровоносних і лімфатичних судин. У кров вони починають надходити через 1 годину після процедури, досягають максимальної концентрації через 12 годин і знаходяться в тканинах протягом 2-3 діб.

    В даний час застосування ультрафонофорезу є частиною комплексного лікування безлічі захворювань шкіри та волосся, а також невід'ємною частиною програми реабілітації після більшості пластичних операцій.

    Покази:
• Зморшки, набряки, синці навколо очей;
• Шкіра, що втратила тонус;
• Розширені пори;
• Порушення жирового обміну;
• Вирівнювання рельєфу;
• Лікування вугрової висипки.

    Протипокази до процедури: Стенокардія напруги III функціонального класу, виражена гіпотонія, вегето-судинні дисфункції, вагітність в ранні терміни, тромбофлебіт.

    Курс включає 12 - 15 процедур.Іонофорез.

    Іонофорез - метод введення препаратів в організм за допомогою постійного гальванічного струму. Це метод фізіотерапії. Гальванічний струм малої сили і низької напруги, що подається через електроди, позитивно впливає на тонус м’язів, що призводить до зростання тонусу судин і розгладжування шкіри.

    На відміну від простого нанесення препаратів на шкіру, введення їх за допомогою іонофорезу дозволяє, за рахунок руху іонів і водорозчинних речовин, доставити їх в глибокі шари шкіри. Застосування даної процедури підвищує накопичення рідини шкірою, що теж сприяє зменшенню виразності зморшок, і зовні шкіра виглядає більш гладкою. Іонофорез, крім місцевого ефекту, володіє також системною дією - стимуляція вегетативної нервової системи через шкірні рецептори.

    Покази:
• Прискорення виведення токсинів з клітин;
• Усунення дрібних і значне розгладження глибоких зморшок обличчя, шиї;
• Поліпшення живлення сухої шкіри, зробить її більш гладкою та еластичною;
• Усунення набряків і «кіл» під очима;
• Підвищення пружності шкіри;
• Усунення рубців (дрібних шрамів), пігментних плям, розширених капілярів і вугрової висипки;
• Лімфодренажна дія.

    Протипокази: Іонофорез протипоказаний у випадках, якщо є новоутворення, гарячковий стан, гнійні або ранові процеси, хронічна серцева недостатність. Його не проводять тим, у кого на великих ділянках порушена цілісність шкіри або присутні системні захворювання шкіри, вагітним і людям з встановленим кардіостимулятором. При роботі на обличчі - захворювання щитовидної залози, гайморитом або фронтитом в стадії загострення, кістами і пухлинними захворюваннями молочної залози і армуванням золотими нитками.Оксимезотерапія.

    Bode OXYjet являє собою новітню, ексклюзивну систему для оксигенотерапії. Перевагами Bode OXYjet є ШВИДКІСТЬ, БЕЗБОЛІСНІСТЬ і ЛЕГКІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ.

    Ключовий активний інгредієнт - лікувальний кисень. Можна сміливо стверджувати: кисень - еліксир життя. Саме кисень відповідає за постачання наших клітин енергією, необхідною для їх очищення і підтримки та для здійснення ними функцій в організмі.

    Покази до застосування:
  - Мімічні зморшки;
  - Вікові зморшки;
  - Суха, атонічна шкіра;
  - Акне;
  - Гіперпігментація;
  - Лікування гіповітамінозу;
  - Розтяжки;
  - Опіки;
  - Купероз;
  - Реабілітація після хімічних і лазерних пілінгів;
  - Профілактика старіння шкіри;
  - Киснева аромотерапія.

    Кисневі ін'єкції (безголкова мезотерапія): Ін'єкція проводиться під тиском чистого кисню. В апараті використовуються спеціальні маніпули з позолоченими насадками, які дозволяють легко і швидко проводити процедуру. Повітря поступає в апарат з навколишнього середовища і піддається багаторівневій очистці. Розділяється на азот і кисень. На виході подається фактично чистий кисень, його концентрація 98% . За допомогою маніпули чистий кисень під тиском у 2 атм. вводиться в глибокі шари шкіри, аж до базальної мембрани.

    Під час процедури використовуються унікальні препарати, здатні проходити через міжклітинні простори за рахунок своєї низької молекулярної маси, і створювати депо в гермінативному шарі епідермісу.Радіочастотний ліфтинг.

Апаратні процедури для обличчя

    На сьогоднішній день лідером в галузі безопераційної підтяжки і корекції естетичних недоліків фігури є радіочастотний ліфтинг, або, як його ще називають термоліфтинг.

    Радіохвилі являють собою електромагнітні хвилі певної частоти, що можуть проникати глибоко в шкіру. Чим менша частота радіохвилі, тим глибше її проникнення. Енергія в формі контрольованого тепла викликає скорочення колагенових волокон, розтягнутих з віком, тобто прибирає надлишки шкіри.

    Покази:
  • Зморшки і складки, включаючи мімічні;
  • Мішки і зморшки в районі очей;
  • В'ялість шкіри, зниження тургору;
  • Пористість шкіри;
  • Стан постакне;
                                                    • Атрофічні рубці, застійні плями;
                                                    • Друге підборіддя.

    Радіочастотний ліфтинг характерний:
  - повною відсутністю реабілітаційного періоду;
  - відсутність сезонних протипоказів;
  - можливість отримання негайних результатів;
  - пролонгований (від 1,5 років) ефект, наростаючий протягом півроку;
  - процедура підходить як для жінок, так і для чоловіків.

    Негайний ефект обумовлений контрольованим скороченням волокон колагенового каркасу шкіри. Відстрочений ефект досягається за рахунок того, що розігрів дерми до певних температур запускає ряд компенсаторних механізмів, включаючи проліферацію фібробластів, збільшення місцевого кровообігу і прискорене продукування тривимірно-орієнтованого неоколагену, характерного для молодої шкіри.

    Позитивні зміни стають помітні вже під час першого сеансу - ліфтинг шкіри, скорочення пор, розгладження зморшок. Подальші позитивні зміни пов'язані з запуском процесу неоколагенеза, який займає досить тривалий період часу і залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Максимальний позитивний ефект від процедур настає через 2-6 місяців і виражається в посиленні еластичних властивостей шкіри, зменшенні шкірних надлишків, розгладженні зморшок і зменшенні складок шкіри. Оновлення шкіри на рівні дерми дає ефект справжнього омолодження, який зберігається довгий час.

    Дані гістологічних досліджень вказують на значне збільшення вмісту колагену і еластину після курсу з 6 процедур. Причому значне поліпшення спостерігається у всіх вікових групах, включаючи старшу вікову (від 65 років).

    Гарна переносимість, практично повна відсутність побічних ефектів після процедури, відсутність реабілітаційного періоду робить можливим проведення сеансу навіть під час обідньої перерви, не порушуючи звичного стилю життя.

    Протипоказання:
  • Вагітність та годування груддю;
  • Металеві імпланти;
  • Кардіостимулятори;
  • Сліди злоякісних новоутворень;
  • Медикаментозна хіміо-радіо терапія.


    Для досягнення оптимальних стійких результатів радіочастотний ліфтинг на апараті Ebox проводиться курсами по 8-15 сеансів.Фотоомолодження.

Апаратні процедури для обличчя

    Методика фототерапії зародилася на початку 20-го століття. У 1903 данцем Нільсом Фінсеном було запропоновано використання світла в медицині. За це він отримав Нобелівську премію. Через більш, ніж 50 років цю методику взяли в розробку і косметологи, відкривши можливість вирішувати проблеми, які раніше вирішувалися хірургічним шляхом. Сьогодні фототерапія відноситься до однієї з найбільш популярних косметологічних процедур - багато в чому завдяки прийнятній ціні і високій ефективності.
    Методика фототерапії заснована на впливі імпульсів світла видимої і ближньої інфрачервоної частини спектру. Тканини поглинають світло, яке проникаючи глибоко в шкіру, надає лікувальний ефект - посилення вироблення колагену, видалення пігменту і судин.

    Програмне забезпечення апарату Helios-3compact дає можливість встановлювати параметри кожного підімпульсу в імпульсі окремо. Завдяки цьому досягається гнучкість в підборі режиму для кожного клієнта індивідуально.

    Цей ефективний апаратний метод омолодження допомагає усунути дрібні зморшки в області обличчя, судинну сітку, розширені пори, пігментацію на обличчі. Після курсу процедур фототерапії шкіра набуває здорового рівного тону, пружність і еластичність. Клієнти помічають результат після першої процедури, в через 14 днів він стає очевидним.

    Курс фотоомолодження складає 3-8 сеансів.

Авторизація