slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Спецпропозиція "TERME DI CARACALLA"            1. Лінія зволожуюча з міррою

            2. Лінія антивікова з церасомами пшениці

            3. Лінія очисна з рожевим грейпфрутомЛінія зволожуюча з міррою

    Гама косметичних засобів по догляду за зневодненою шкірою містить натуральний зволожуючий фактор (NMF). Унікальне поєднання рослинних екстрактів та молочної кислоти створюють всі умови для швидкого зволоження, відновлення еластичності та підтримки молодості шкіри.
Спецпропозиція

Молочко зволожуюче з міррою

Latte detergente idratante alla mirra (200/500 мл)

    Ефективно очищає навіть надчутливу шкіру, не викликаючи жодного дискомфорту. Забезпечує зволоження та пом’якшення шкіри.

    Активні інгредієнти: Екстракт мірри,віт. Е, колаген,ехінацея,молочна кислота, амінокислоти пшениці.Спецпропозиція

Тонік зволожуючий з міррою

Lozione tonica idratante alla mirra (200/500 мл)

    Тонізує та надає енергії втомленій шкірі, сприяє найкращому засвоєнню сироватки та крему.

    Активні інгредієнти: Цитрусова та гамамелісова вода, екстракт мірри та женьшеню, молочна кислота.Спецпропозиція

Крем зволожуючий з міррою

Crema idratante alla mirra (50/250 мл)

    Легка текстура крему глибоко зволожує, забезпечує відновлення та догляд за втомленою шкірою. Завдяки вмісту гіалуронової кислоти та екстракту ананасу, крем надає шкірі доглянутого та сяючого вигляду.

    Активні інгредієнти: Олійний екстракт мигдалю, сезаму, віт. Е,екстракт ананасу,мірри, гіалуронова та молочна кислоти.Спецпропозиція

Маска зволожуюча з міррою

Maschera idratante alla mirra (50/250 мл)

    Маска відновлює рівень зволоження навіть дуже сухої шкіри, знімає почервоніння, регенерує та заспокоює чутливу шкіри, також омолоджує та надати шкірі відпочилого та свіжого вигляду.

    Активні інгредієнти: Трояндова вода,колаген,екстракт мірри ,ананасу,огірка,молочна кислота,комплекс амінокислот.Спецпропозиція

Крем-флюїд для зволоження контуру очей з міррою

Crema Fluida contorno occhi alla mirra (30 мл)

    Крем -флюїд для контуру очей створений для догляду за делікатною ділянкою навколо очей та розгладження сітки дрібних зморшок, освітлення темних кіл,тонізації та пожвавлення кровообігу навколо очної ділянки.

    Активні інгредієнти: Ромашкова та гамамелісова вода, олійний екстракт мигдалю та сезаму, колаген, віт.Е, екстракт мірри , огірка, гіалуронова кислота, амінокислоти пшениці.
Лінія антивікова з церасомами пшениці

    Спеціально створена лінія для омолодження шкіри, багата на амінокислоти, вітаміни та мікроелементи, що синергічно відновлюють шкіру з ознаками прив’ядання. Лінія містить унікальне поєднання ліпідів та протеїнів, здатних глибоко проникати та насичувати суху та зрілу шкіру всім необхідним для більш молодого та доглянутого вигляду.
Спецпропозиція

Очисне омолоджуюче молочко з церасомами пшениці

Latte detergente anti age ai cerasomi di grano (200/500 мл)

    Глибоко та делікатно очищує зрілу шкіру, насичуючи шкіру віт. Е, колагеном та гінкго білоба. Ідеально підходить для щоденного очищення зрілої чутливої шкіри.

    Активні інгредієнти: Амінокислоти пшениці, віт. Е, колаген, екстракт гінкго білоба, молочна кислота.Спецпропозиція

Тонік омолоджуючий з церасомами пшениці

Lozione tonica anti age al cerasomi di grano (200/500 мл)

    Ефективно завершує процедуру щоденного очищення зрілої шкіри, завдяки поєднанню гіалуронової кислоти та рослинних екстрактів. Зволожує та покращує тонус шкіри, відновлює еластичність та надає комфорту зрілій шкірі.

    Активні інгредієнти: Гамамелісова та ромашкова вода,пантенол,гіалуронова кислота, екстракт зеленого чаю та ананасу, амінокислоти пшениці та молочна кислота.Спецпропозиція

Омолоджуючий крем з церасомами пшениці

Crema anti age al cerasomi di grano (50/250 мл)

    Нова формула крему,багата на віт.А в поєднанні з ехінацеєю стимулюють регенерацію шкіри на клітинному рівні, розгладжують сітку дрібних зморшок та значно підтягують контури обличчя.

    Активні інгредієнти: Церасоми пшениці,віт.А та Е,екстракт ехінацеї, хвоща, олія жожоба .Спецпропозиція

Маска омолоджуюча з церасомами пшениці (50/250 мл)

Maschera anti age al cerasomi di grano (50/250 мл)

    Маска покращує тонус зрілої шкіри та завдяки синергічній дії олії жожоба, колагену та гіалуронової кислоти надає еластичності, знімає сухість та відчуття стягнення шкіри. Стимулює оновлення клітин та підтягує контури обличчя.

    Активні інгредієнти: Календула,олія мигдалю, жожоба,колаген,віт.Е,віт.А,гінкго білоба,мигдалева кислота,гіалуронова кислота.Спецпропозиція

Омолоджуючий крем-флюїд для контуру очей з церасомами пшениці

Crema fluida contoorno occhi anti age al cerasomi di grano (30 мл)

    Крем-флюїд ефективно зволожує делікатну ділянку навколо очей, розгладжує сітку дрібних зморшок , пожвавлює кровообіг, насичує антиоксидантами, значно покращує тонус навколо очної ділянки.

    Активні інгредієнти: Гамамелісова та трояндова вода, олія ши, церасоми пшениці, олія жожоба, авокадо, колаген, віт. Е, віт. А, екстракт зеленого чаю.
Лінія очисна з рожевим грейпфрутом

    Лінія сприяє очищенню забруднених пор жирного та мішаного типів шкіри, регуляції саловиділення. Завдяки вмісту кислот та рослинних екстрактів насичує шкіру антиоксидантами, допомагає досягнути матового доглянутого вигляду шкіри, схильної до висипань та подразнень.
Спецпропозиція

Очисний тонік з рожевим грейпфрутом

Lozione tonica purificante al pompelmo rosa (200/500 мл)

    Ідеально підходить для шкіри жирного та мішаного типу, схильної до висипань як тонізуючий, глибоко очисний, в’яжучий, протизапальний лосьйон. Сприяє звуженню розширених пор, висвітлює застійні плями.

    Активні інгредієнти: Спиртовий екстракт рожевого грейпфрута, гамамелісова вода, екстракт плюща, саліцилова кислота, екстракт кореня лопуха,молочна кислота.Спецпропозиція

Очисний крем з рожевим грейпфрутом

Crema purificante al pompelmo rosa (50/250 мл)

    Себорегуюючий крем для надання тонусу шкірі мішаного та жирного типу. Знімає запалення та звуженню надмірно розширених пор ,вирівнює тон та структуру шкіри.

    Активні інгредієнти: Екстракт плюща, рожевого грейпфрута,Іван-чаю,настурції, харітакі, віт. А та віт. Е., мальтодекстрин.Спецпропозиція

Очисна маска з рожевим грейпфрутом

Maschera purificante al pompelmo rosa (50/250 мл)

    Знімає надлишок шкірного сала зі шкіри жирного та мішаного типу, заспокійливо впливає на запальні елементи, робить менш вираженими розширені пори та висвітлює застійні плями та нерівності на шкірі ураженій вугровими висипаннями. Проблемна шкіра набуватиме доглянутого та здорового вигляду за умови регулярного використання маски ( 15хв-один-два рази на тиждень).

    Активні інгредієнти: Каолін, екстракт Іван-чаю, грейпфрута, настурції, харітакі, мальтодекстрин, віт. Е.

Авторизація