slide7  
slide6  
slide5  
slide4  
slide3  
slide2  
slide1  

Медичний клуб СПА

У Медичному клубі СПА естетика обличчя та тіла, у першу чергу, спрямована на оздоровлення організму в цілому через застосування унікальних сучасних технологій індустрії краси.Developed in conjunction with Ext-Joom.com    СПА-Капсула – мультифункційний енергетичний кокон, що містить: підводний гідромасаж, підводний аеромасаж, ручний гідромасаж, душ Віші, вібромасаж, інфрачервону сауну, парову сауну, арома-, світло- та музикотерапію - стане потужним інструментом для гармонії душі та тіла.

    Лікувальна кріосауна з рідким азотом всього за три хвилини поверне бадьорість, зміцнить судини та спалить до 1000 ккал.

    Кваліфікований масажист виконає всі види масажу, а також цілюще обгортання із водоростей, грязі та шоколаду.


Для обличчя пропонуємо всі види догляду на будь-який вік та потреби. 

    Діагностика стану та біологічного віку шкіри з допомогою апарата Софт-Плюс, виробництва Італії, доводить та дозволяє відстежити максимальну ефективність процедур.

    Глибоке чищення шкіри ультразвуком, вакуумом, гальванікою та фруктовими кислотами, зокрема мигдалевий пілінг.

    Догляд за обличчям із застосуванням моделюючого масажу класичної, іспанської та французької шкіл, ексклюзивний меридіанний точковий аромамасаж.

   Апаратна косметологія представлена мікрострумами, міостимуляцією, унікальною процедурою – оксимезотерапією, фотоомолодженням та фотоепіляцією.


    Застосовуємо ін’єкційні методи корекції зовнішності:
    Всі види мезотерапії для обличчя та тіла, склеро терапію – видалення судинних зірочок на тілі, глибоке зволоження шкіри гіалуроновою кислотою методом біоревіталізації, контурну пластику – виповнення складок на обличчі та корекцію форми губ препаратами гіалуронової кислоти, розгладжування мімічних складок та зменшення надмірного потовиділення застосуванням «Диспорту».


    Особливою популярністю користується ексклюзивний моно- та біполярний радіочастотний ліфтинг для омолодження обличчя та тіла, значного зменшення розтяжок.

Всі процедури виконуються персоналом з вищою та середньою медичною освітою. Надаються консультації  лікаря-дерматолога, невролога, стоматолога та терапевта.

    Космецевтика для проведення процедур виготовлена в Італії лабораторією «Фізіотерм», пропонує широкий асортимент косметики для застосування вдома.

 До кожного відвідувача «Медичного клубу СПА»  індивідуальний підхід!Cертифікати, дипломи та нагороди

Немелівська Леся:

Авторизація